Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.03. 2023
Dnes má svátek Marian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chcete otěhotnět? Vsaďte na své tělo, mysl a pomoc přírodních produktů

1. 11. 2021 | Těhotenství
-Komerční sdělení-

Plánujete těhotenství, nebo se snažíte už nějakou dobu přijít do jiného stavu a zatím bez úspěchu? Na chvíli se zastavte a zamyslete nad tím, co vaše tělo i duše na cestě k miminku opravdu potřebují.
Lékařka Alica Szabó vám poradí několik základních a zároveň funkčních tipů.


„Ještě na studiích jsem onemocněla závažnou hormonální chorobou, hrozila mi náročná operace bez garance úspěchu a následné komplikace včetně neplodnosti.

Rozhodla jsem se zkusit to jinak než doživotně užívat hormonální léky, riskovat zmíněnou operaci a smířit se s tím, že nikdy nebudu mít děti. Po měsících intenzivního hledání informací, jsem našla pomoc v Mexiku, kde jsem se na jedné specializované klinice naučila, že vyvážená strava, průběžná detoxikace, kladný vztah k tělu a duševní rovnováha, jsou tou správnou cestou ke zdraví,” vzpomíná Alica Szabó na období, které ovlivnilo nejen její lékařskou dráhu, ale i osobní život.

Dnes je šťastnou maminkou a jako lékařka funkční medicíny pomáhá klientům řešit zdravotní potíže převážně hormonálního charakteru, včetně problémů s početím.


Přírodní produkty by měly být prvním pomocníkem na cestě za miminkem


Životní přístup a lékařská praxe přivedli Alici Szabó ke spolupráci se slovenskou společností Aliver Nutraceutics, která svými doplňky stravy pomáhá tisícům klientů na jejich cestě ke zdraví a k vytouženému rodičovství.

Společně vyvinuli receptury pro některé stěžejní produkty, jež společnost Aliver Nutraceutics vyrábí. Výběr jednotlivých složek se řídí poznatky vědeckého výzkumu a léty ověřenou tradicí v používání bylin z celého světa.

Všechny mají společného jmenovatele – jsou přírodní, používají suroviny v prémiové kvalitě a s vysokou koncentrací účinných látek.

Jejich přínos se nezrcadlí pouze ve spokojených recenzích novopečených rodičů, ale dosahují ocenění i na mezinárodním poli – lubrikační gel na podporu početí “Fertility Gel Intense” získal na podzim 2021 v Londýně hlavní cenu v kategorii přírodních produktů pro ženy: The Janey Loves 2021 Platinum Awards.
 “Fertility Gel Intense”
Oceněný gel je vytvořen kombinací výtažků léčivých rostlin a dalších přírodních ingrediencí.
Napodobuje složení vaginálního hlenu v období ovulace a zároveň zlepšuje životnost a pohyblivost spermií.

Snahu o početí můžete podpořit správným stravováním, duševní pohodou, bylinkami, vhodnými vitamíny a minerály. K nejúčinnějším patří komplexní přípravky Pinkertil pro ženy a Bluefertil pro muže. Stimulují rovnováhu a správnou funkci reprodukčních orgánů, pomůžou vylepšit fyzickou i psychickou kondici a imunitu.

Poselství pro budoucí rodiče: „První krok na cestě k vašemu vytouženému dítěti by měl být přírodní a přirozený.“Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Také 4x.
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak 1x štístko a 1xdiamanty a teď hurá do práce...
Obrázek uživatelky
profil
4
Obrázek uživatelky
profil
Třetí Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlík 3x Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Mašle