Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Čistá voda na dosah ruky díky novému vodnímu filtru

12. 09. 2019 | Domácnost


Společnost BRITA, německý expert na filtraci vody, představuje nový vodní filtr BRITA On Tap. Ten se nasazuje na vodovodní kohoutek a je vysoce účinný díky inovativním dutým filtračním vláknům. Rychlost filtrace a dlouhá životnost zaručují navíc i uživatelský komfort. Mimořádně praktická jsou tři možná nastavení filtru: proud filtrované vody, proud nefiltrované vody a nefiltrovaná vodní sprcha. Zbývající kapacitu filtru pak ukazuje digitální displej.


Pro filtrovanou vodu nyní stačí pouze otevřít vodovodní kohoutek. Nezní to skvěle? Nový vodní filtrační systém BRITA On Tap je určený pro všechny milovníky jednoduchých řešení. Systém je totiž nastaven přímo na kuchyňský vodovodní kohoutek, což vám umožní mít čerstvou přefiltrovanou vodu kdykoliv během dne. Filtrační kazeta BRITA On Tap vám vyčistí vodu na tři až čtyři měsíce – za předpokladu konzumace 5–7 litrů za den.

Brita On TapJeden systém, tři vodní funkce


BRITA On Tap nabízí hned tři různé funkce. Pro vaše pohodlí si můžete nastavit proud filtrované vody, proud nefiltrované vody nebo nefiltrovanou vodní sprchu. Nastavení těchto funkcí je jednoduché, stačí pouze nastavit páčku filtru na požadovanou funkci a otevřít vodovodní kohoutek. Pokud máte funkci filtrace vypnutou, voda proteče kolem filtru. Máte-li filtraci vody nastavenou, voda projde filtrační kazetou a poteče druhým výstupem. Ten je vyjímatelný a snadno se udržuje.


Dokonalejší filtrace díky dutým filtračním vláknům


Filtrační kazeta BRITA On Tap kombinuje tři různé filtrační technologie.
    1) Iontoměničové vlákno redukuje těžké kovy, například olovo.
    2) Aktivní uhlí odstraňuje chemikálie způsobující špatnou chuť vody či její zápach (například chlór), zároveň odstraňuje i pesticidy a herbicidy.*
    3) Membrána z dutých vláken filtruje částice větší než 1 µm (například mikroplasty) a 99,99 % bakterií.* Jak to funguje? Membrána obsahuje, podobně jako síto, velké množství miniaturních pórů a tím zabraňuje proniknutí částic větších než 1 µm do vody.

Minerály, jako je hořčík nebo vápník, zůstávají zachovány.
*Pokud jsou v kohoutkové vodě přítomné.

Jednoduché používání a snadná instalace

Brita

Voda proudí filtrační kazetou rychlostí zhruba 1,6 litrů za minutu. Rychlý mechanismus je tak ideální pro domácnost nebo kanceláře, které mají velkou spotřebu vody. Jedna kazeta vyčistí zhruba 600 litrů, což odpovídá tří až čtyřměsíční spotřebě vody při denním výdeji 5–7 litrů. Okamžitý přehled nad kapacitou vodního filtru vám zajistí digitální displej, který ukazuje zbývající počet litrů. Kromě jednoduchého používání je snadná i samotná instalace produktu, stačí jej pomocí adaptéru nasadit na vodní kohoutek. V balení jich naleznete celkem 5, filtr BRITA On Tap se tak bude hodit na většinu standartních kohoutků.  

Nový vodovodní filtrační systém BRITA On Tap (v balení s jednou filtrační kazetou) a náhradní filtrační kazety jsou dostupné v obchodech Potten & Pannen a na e-shopu pottenpannen.cz za 1 599 Kč.  Zdroj, foto: BRITA

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Čistá voda na dosah ruky díky novému vodnímu filtru:

Čistá voda na dosah ruky díky novému vodnímu filtru
Čistá voda na dosah ruky díky novému vodnímu filtru
Čistá voda na dosah ruky díky novému vodnímu filtru
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !