Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2024
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Dny plodnosti ISCARE: Jedinečná příležitost pro páry, které řeší problémy s početím

1. 11. 2023 | Těhotenství
-Komerční sdělení-

Centrum reprodukční medicíny ISCARE opět zve páry, aby se přišly poradit, pokud plánují rodinu a delší dobu se jim početí nedaří. Akce Dny plodnosti se bude konat ve všední dny v termínu 1.–15. listopadu 2023. Vstupní konzultace s lékařem, základní vyšetření a spermiogram jsou zcela zdarma a bez žádanky od lékaře. Dále klinika nabízí AMH test za zvýhodněnou cenu. Podmínkou pouze je, aby partneři dorazili společně.

V rámci Dnů plodnosti mají páry v prvních listopadových 14 dnech od pondělí do pátku v čase 10 – 15h možnost přijít na konzultaci s lékařem bez žádanky a předchozího objednání. 

Dny plodnosti v ISCARE 2023Zájemci mohou rovnou podstoupit i základní vyšetření k ověření jejich zdravotního stavu. U žen to případně znamená odběr krve, gynekologické vyšetření, muži mohou při splnění podmínek předchozí několikadenní sexuální abstinence podstoupit odběr vzorku na vyšetření spermiogram. 

Na místě bude též možné podstoupit AMH test za zvýhodněnou cenu 399Kč (včetně odběru). Ten lékařům odhalí stav ovariální rezervy ženy. Společně s ultrazvukovým vyšetřením je jedním ze základních ukazatelů aktuálního stavu ženské plodnosti. Provádí se z krve a jeho obvyklá cena je téměř dvojnásobná.


Zde se můžete podívat na video, 

ak v ISCARE probíhá cesta párů za vysněným dítětem:Akce je jedinečnou příležitostí v době, kdy většina center asistované reprodukce objednává na vstupní konzultace v řádů týdnů až měsíců. Doba skutečného zahájení léčby se tak proto může výrazně oddálit a cesta k vysněnému potomkovi prodloužit. Obzvláště pokud lékař páru doporučí i další specializovaná vyšetření (genetika, imunologie) nebo odhalí zdravotní problém, který je třeba nejdříve řešit chirurgickým zákrokem (odstranění cyst na vaječníku, neprůchodnost vejcovodů, endometrióza apod.). Další komplikace mohou nastat v případě nepříznivého výsledku spermiogramu (nízká koncentrace nebo hybnost spermií).

Problémy s početím řeší každý pátý český pár. Pokud se dvojice více než rok snaží, a přesto se jim nedaří otěhotnět, doporučují lékaři poradit se o svém reprodukčním zdraví. U párů starších 35 let je doporučeno dorazit již po půl roce snažení. 

Kliniku ISCARE najdete na adrese Českomoravská 2510/19, Praha 9. Více informací najdete na webu kliniky www.iscare.cz.

Dny plodnosti ISCARE
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Dny plodnosti ISCARE: Jedinečná příležitost pro páry, které řeší problémy s početím:

Dny plodnosti ISCARE: Jedinečná příležitost pro páry, které řeší problémy s početím
Dny plodnosti ISCARE: Jedinečná příležitost pro páry, které řeší problémy s početím
Dny plodnosti ISCARE: Jedinečná příležitost pro páry, které řeší problémy s početím
Dny plodnosti ISCARE: Jedinečná příležitost pro páry, které řeší problémy s početím
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !