Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Galavečer hvězd byl plný zábavy

28. 10. 2006 | Novinky

Charitativní akci moderovala šíleně smutná Lucie Váchová a vtipný Filip Trojovský. Láďa Kerndl dorazil na akci pěkně zarostlý a některé další celebrity akci málem nestihly.


Charitativní akce známá pod názvem „Galavečer hvězd“ se uskutečnila v Hronově tento čtvrtek. Více informací o celebritách a programu se dozvíte také v pozvánce na akci Galavečer hvězd.
Jedním ze sponzorských darů byl i bezplatný pronájem sálů na tuto akci. Díky tomu pořadatel David Novotný ušetřil částku ve výši zhruba 8 000,- Kč, kterou mohl přidat k celkovému výtěžku z akce, který činil celkem 54 615 Kč. Kdyby stejné „GESTO“ udělalo i město Náchod při pořádání akce „Muž roku“, mohly stacionáře a ústavy sociální péče na náchodsku získat o zhruba 100 000 korun víc. Letos se konal Muž roku již po sedmé, za tuto dobu by to činilo více než půl milionu korun, za které by stacionáře mohli nakoupit potřebné vybavení. A oněch jedno sto tisíc by se v několika milionovém rozpočtu města Náchoda jistě našlo, jen kdyby se chtělo ...


Kdo, kde, jak a s kým ??

Akce byla sice velmi dlouhá, ale rozhodně to nikomu nevadilo, protože bylo neustále se na co dívat.

 • Začátek patřil Láďovi Kerndlovi, který byl mimochodem pěkně zarostlý a neoholený, protože natáčí nový film.
 • Mirek Paleček jako již tradičně dorazil z Prahy s Monikou Šramlovou, se kterou také odjel.
 • České Miss Renata Langmannová a Mirka Košťanová nechtěli předvádět na molu společenské šaty.
 • Míša Wostlová akci málem nestihla, převlékla se na chodbě a pak už pádila na pódium ve svatebních šatech. Rozešla se se svým novým přítelem, se kterým chodila 3 měsíce.
 • Po dlouhé době se ukázal Standa Dolínek, který zazpíval své nové písničky.
 • Martin Hranáč opět roztančil celý sál, se svou blonďatou odbarvenou hlavou zářil jako sluníčko.
 • Travesti show Královny Noci s Pitym byly zlatým hřebem večera a sklidili velký úspěch.
 • Z nových Superstar 3 zavítali Jan Kříž a Michal Michajlec, který se předvedl i jako model.
 • Lucie Váchová celou akci moderovala, byla smutná z rozchodu s Markem Fendrychem.

 • Celý Galavečer hvězd moderovali Lucie Váchová a Filip Trojovský.  „Bylo to moc hezké oslavit toto výročí s lidmi, kteří jsou příjemní a podporují mě, pozval jsem všechny, co si to zasloužili, proto i sál praskal ve švech. Byl to pro mě šok, když na jevišti při předávání výtěžku se objevili všechny celebrity a začali mi gratulovat, měl jsem slzy v očích, byl to krásný pocit, něco takového jsem nečekal, moc děkuji za vše, bez báječných lidí, kteří jsou kolem mě, by se to nedalo udělat,“ dodal David Novotný.  Další charitativní akce – VÁNOCE - se uskuteční v Broumově 7. prosince 2006. Na konci listopadu budete moci v sekci SOUTĚŽE vyhrát volné vstupenky.


  Tento článek také můžete
  * Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
  GOOGLE Přidat na Google
  TISK Vytisknout Linkuj


  Komentáře
  Obrázek uživatelky
  profil
  dobrá akcia
  Obrázek uživatelky
  profil
  dobrá akcia
  Aktuální soutěže
  Komerční prezentace
   
   
   
  Náš tip  NAVŠTIVTE NÁS ...
  PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

  Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
  Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles