Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 29.04. 2026
Dnes má svátek Robert
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Herbář - Svačiny do školy

6. 09. 2015 | Televizní tipy
Třetí řada originální bylinkové show pro váš zdravější život přichází s dílem Herbář - Svačiny do školy. Herbář - Svačiny do školy uvádí Kateřina Winterová a Linda Rybová. Režie J. Včela

Herbář letos opět bude především o bylinách, zdraví a tradici, jen k nim navíc přidáme ještě témata ekologie a trvalé udržitelnosti. Na začátek školního roku začneme dílem, který reflektuje trend zdravého stravování ve školách.

Herbář - Svačiny do školyUkážeme několik variant zdravých svačin, Hanka Zemanová předvede verzi koprovky jako dělané pro školní jídelny a ukážeme ještě mnohem víc. Chceme, aby děti měly ve škole to nejlepší!

Herbář - Svačiny do školy můžete sledovat 6. 9. 2015 od 18,25 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Adam Holý



Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Herbář - Svačiny do školy:

Herbář - Svačiny do školy
Herbář - Svačiny do školy
Herbář - Svačiny do školy
 



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !