Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Lev - velký roční horoskop na rok 2025Lev - velký roční horoskop na rok 2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 16.07. 2025
Dnes má svátek Luboš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Kus dřeva ze stromu 10. díl

11. 03. 2020 | Televizní tipy
S výtvarníkem Martinem Patřičným o kráse dřeva a práci s ním v 10. dílu Kus dřeva ze stromu.

Ořechové dřevo muselo na Patřičného dveře pořádně zabušit. Na dvoře za nimi právě klátili ořechy. Výprava do lesa tentokrát odpadla. Ořechové dřevo je trvanlivé, dobře se soustruží, leští. Martin Patřičný z něj kdysi dělal nádherné notové pulty pro naše špičkové muzikanty.

Dnes už mu zbyl poslední. A nakonec u prostřeného stolu: betlém ve skořápce od ořechu. Něco Kus dřeva stromumoudrosti od Mattioliho, a sedmnáct dřevěných minut je u konce. Příště nás čeká kus dřeva z jabloně.

Kus dřeva ze stromu 10. díl můžete sledovat 11. 3. 2020 od 17,15 hodin na ČT2!


Zdroj, foto: Česká televize


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Pouze přihlášení mohou vkládat komentáře. Přihlásit se.

Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles