5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 25.02. 2024
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Libovky Pepy Libického - 26. 11. 2023

26. 11. 2023 | Televizní tipy
Návody na rekonstrukci, vyrábění, budování i tvoření pro všechny, kteří nevědí, z které strany a jak začít, přináší Libovky Pepy Libického. Kromě větších projektů, ve kterých moderátor a kutil Pepa Libický názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké vybrat materiály a technologie, přináší také rubriku Minutový manžel s tipy a triky na drobné domácí úpravy, které ocení opravdu každý.

Pepa bude pokračovat v dokončovacích pracích na vnitřku tiny house a pustí se do vestavných skříní pod schody. Nejprve si schodiště pečlivě zaměří a označí si šikminy. Laminové desky si pak naformátuje na formátovací pile s předřezem na základní tvar, následně na desku přenese kompletní složitý tvar schodů, které postupně vyřeže už bez předřezu.

Libovky Pepy Libického - 26. 11. 2023Zkusí, jestli zaklopení schodů sedí, nakreslí a odřízne si šikminu a zabrousí jí hrany. Pak si dořízne svislé sloupky, mezi které přijdou jednotlivá dvířka skříní, zahraní je a jak šikminu, tak sloupky připevní pomocí vrutů. Doformátuje a dohraní jednotlivé dvířka a osadí je. Coby Minutový manžel Pepa poradí, jak připevnit kolečka na židli.


Libovky Pepy Libického můžete sledovat
v neděli 26. 11. 2023 ve 13:55 na PriměZdroj, foto: Prima

Vendula Flassig Vrablová
Chytrá Žena


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Libovky Pepy Libického - 26. 11. 2023:

Libovky Pepy Libického - 26. 11. 2023
Libovky Pepy Libického - 26. 11. 2023
Libovky Pepy Libického - 26. 11. 2023
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !