Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 13.06. 2021
Dnes má svátek Antonín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Malá lhářka

10. 06. 2021 | Knižní tipy
Název: Malá lhářka
Autorka: Lisa Ballantyne
Překlad: Michaela Martinová
Datum vydání:  4 / 2021
Nakladatelství: MOBA
Formát: 120 x 200 mm
Počet stran: 320
Vazba: pevná vazba
Cena: 279 Kč

Každý má nějaké tajemství; dokonce ani své nejbližší neznáme dokonale... Nick stál hned vedle vrbových pařátů s rukou položenou na čele. Marina rychle vstala a odvedla Avu od kraje rybníka. Její manžel se náhle sesul podél kmene, jako by se úplně zhroutil.

Telefon spadl do trávy vedle něj. Luca se postavil před otce, záda rovná jako pravítko, a položil mu ruce na kolena. „Tati? Proč brečíš?“ Nick se natáhl a přitiskl synka k sobě, vlasy mu zmáčel slzami.

„Co se děje?“ zeptala se Marina. „S kým jsi to mluvil?“ „Už to nedokážu dál snášet,“ zašeptal Nick a po tvářích mu tekly slzy. Luca se k němu přitulil, ustaraný dětský obličejík položil otci na prsa.

Malá lhářkaObžalovaný

Zatímco si Nick Dean užívá poklidný večer se svojí rodinou, nemá nejmenší tušení, že jedna z jeho studentek proti němu právě vznesla obvinění ze zneužívání. A tak mu nezbývá než bezmocně pozorovat, jak se s bezprostředně hrozícím zatčením všechno, co zná a miluje, pomalu rozpadá na kousky…

Žalobce

Angela Furnessová se jednoho dne rozhodne, že čeho je moc, toho je příliš – nenávidí své rodiče, nenávidí své kamarády, ale ze všeho nejvíc nenávidí to, co se poslední dobou děje ve škole. A tak udělá jedinou věc, která jí zaručeně zajistí pozornost: zavolá policii. Angela si však neuvědomuje, že šokující příběh, který se chystá vyprávět, převrátí její život vzhůru nohama.

Lisa Ballantyne pochází ze Skotska, kde v Glasgow také žije Skotsku. Studovala anglickou literaturu v St. Andrews. Psát začala během několikaletého pracovního pobytu v Číně. Je autorkou několika úspěšných knih, mj. románu Kdo je bez viny, nominovaného na cenu Edgar Award přeloženého téměř do třiceti jazyků, román Cesta k vykoupení se stal bestsellerem USA Today.

Ohlasy ze zahraničí


 
„Poutavý a dojemný příběh, který si budu pamatovat ještě dlouho.“ Rachel Abbottová

„Sofistikované, napínavé, znepokojující.“ Lee Child

„Tento napínavý psychologický thriller se neúprosně zaměřuje na to, jak se postavy vyrovnávají s hromadícím se stresem a prohlubujícími se potížemi.“ Sunday Times

„Temné, inteligentní, napínavé.“ Saskia Sarginson


Tuto knihu Malá lhářka zakoupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství MOBA.

Vendula Flassig Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !