Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.10. 2021
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muž desetiletí - kdo zvítězil?

26. 10. 2009 | Muž roku - Novinky

Ve zcela zaplněném Čapkově sále v Hronově se v pátek 23. října 2009 uskutečnila velkolepá zábavná show Muž desetiletí, která byla vyvrcholením deseti ročníků soutěže Muže roku.


Pořadatel a hlavní organizátor akce David Novotný zajistil účast mnoha známých osobností a připravil tak pro návštěvníky nejen příjemnou podívanou ze soutěže krásných mužů, ale i velký kulturní zážitek z vystoupení známých zpěváků, jako Heidi Janků, Hana Křížková, Vlasta Horváth, David Deyl, Michaela Nosková, superstar KIKI z Gruzie, Ali Amiri, Kamila Nývltová, Marcela Březinová, Klára Kolomazníková, Šárka Vaňková, Leona Černá a ještě mnoho dalších.

Jakub KauerI samotná soutěž mužů o titul Muž desetiletí byla velmi zábavná. V porotě zasedli známé osobnosti, mimo jiné Uršula Kluková, Anife Ismat Hasan, Agáta Hanychová, Lumír Olšovský a Vítek Havliš, kteří se o zábavu postarali. A soutěžící se museli vypořádat s otázkami např. "Jak si představuješ ideální víkend s Anife? Jak bys vyznal lásku Uršule ?" Ale utkali se i v dalších disciplínách, jako promenáda ve spodním prádle či volná disciplína. Večerem provázela modelka Lucie Koňaříková-Salamé.

A kdo nakonec zvítězil a získal titul Muž desetiletí? Šerpu nakonec dostali všichni soutěžící a navíc ji obdrží i Martin Zach - vítěz Muž roku 2009, který se pro zranění nemohl sobotní show zúčastnit. Ale titul Muž desetiletí si odnesl třiadvacetiletý Jakub Kauer z Ústí nad Labem.

Celý výtěžek večera ve výši 92 000 Kč v materiální a finanční podobě bude věnován Speciálnímu pedagogickému centru, Dětskému domovu v Pardubicích a podpoří se i následná rehabilitace Martina Zacha.


Hanka
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Taky bych je chtěla vidět za 20-30 let, to by byla soutěž o největší pivní pupek a nejplešatější hlavu
Obrázek uživatelky
profil
je to stejné jako missky,Smajlíkmáte pravdu.kdyby se ty peníze dali taději na postižené a opuštěné děti,zvířatům do útulků,či třeba na domovy důchodců
Obrázek uživatelky
profil
nechápu jak se někdo může podobnými soutěžemi bavit. Zrovna tak nechápu soutěže jako Vyvolení,Dům snů, Výměna manželek a pod.Bavit se úkor ponížení těch druhých je opravdu pod úroveň.Ale na druhé straně je vidět, že pro peníze jsou někteří lidé udělat cokoliv.
Obrázek uživatelky
profil
Obyčejný obchod s bílým masem............
Obrázek uživatelky
profil
Stejná zbytečnost, jako ty missky. Překvapuje mě kolik lidí je ochotno se producírovat a chlubit se sám sebou. Navíc to tam vypadá, jako by si dříve vybírali nejlepší otroky a otrokyně do harémů. Připadá mi to ponižující, nejen pro soutěžící, ale i diváky a ten dav kolem, aby byli vidět, že oni na to mají, aby se té snobárny zúčastnili.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky