Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.05. 2024
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Budu za zaslání dárku platit poštovné?

 | Máme obě možnosti. Pokud poštovné platit nechcete, je třeba, aby objednávky dárků měly dohromady hodnotu přes 25 000 bodů. Objednávat můžete i postupně, my Vám objednávky budeme sdružovat a dárky odešleme až ve chvíli, kdy jejich hodnota přesáhne 25 000 bodů.

Naopak pokud jste si objednala dárek, který chcete mít hned, spěcháte na doručení a nevadí Vám úhrada poštovného, stačí na to upozornit v objednávce v kolonce Poznámka a zboží Vám bude zasláno na dobírku. Dobírka bude hodnota poštovného, dle aktuálního tarifu České pošty.

V případě, že jste si objednala zboží, které nedosahuje výše 25 000 bodů a blíží se doba, kdy bychom Vám zboží měli odeslat (30 dnů od potvrzení objednávky), můžete nám zaslat soukromou zprávu či email s žádostí o odeslání dárků poštou na dobírku a zaplatíte tak poštovné a dobírkovné dle tarifů České pošty. Všechny objednávky i dárky, které mají čtenářky objednané zůstávají ve skladě tak dlouho, dokud čtenářky dárek dle pravidel nedostanou. Dárek tedy u nás máte uschovaný třeba rok. Nezapomeňte, že u některých výrobků je určitá trvanlivost, se kterou je nutné počítat. Dárek je po objednání již Váš a pokud body vrátíte za rok a výrobek je již prošlý, bude Vám i v takovém případě odeslán !

V případě odesílání dárků na Slovensko je hranice pro odeslání dárků bezplatně ve výši 50 000 bodů. Jinak se ceny řídí platnými tarify České pošty. Ale i čtenářka ze Slovenska si může nechat zaslat balíček na jakoukoliv adresu v Čechách a pak je tedy hranice pro odeslání dárků také 25 000 bodů.


Důležité upozornění:
Pokud jste si body půjčila a jste v mínusu, zásilka Vám nemůže být odeslána.
Podmínkou bezplatného odeslání je: výše všech objednávek dohromady nad 25 000 bodů a že žádné body nedlužíte !!!


 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !