Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hodnocení uživatele pomocí hvězdiček

 | 

Určitě už si každý z vás všiml slušivých hvězdiček, které máte vedle obrázku a své přezdívky. Tyto hvězdičky ukazují, jak jste na portálu Chytrá žena.cz aktivní. Pokud budete na stránky chodit pouze občas a nebudete nijak přispívat k jejich zlepšení psaním článků, nebo receptů, nebudete si povídat v diskuzích, přidávat fotky do fotoalba, tak bude vaše hodnocení růžovými hvězdičkami. Tyto hvězdičky vždy odpovídají celkovému počtu Vámi nasbíraných bodů.


Počet bodů za jednotlivý počet hvězdiček nesdělujeme, zná je jen hodnotící systém

Pokud ale budete na stránkách aktivní, pomáhat jiným v poradně, odpovídat v diskuzích, sdílet fotky ve fotoalbu, soutěžit s námi o zajímavé ceny, tak může vaše jméno zdobit i několik zlatých hvězdiček.

Systém přiděluje hvězdičky všem čtenářkám stejně, tedy čím více s námi budete spolupracovat, tím více růžových a potom zlatých hvězdiček budete mít.

Pokud si objednáte dárky v Chytrém kontu, aktuální počet bodů v levé liště se Vám sice sníží, ale celkový počet zůstává a tím tedy zůstávají i Vaše hvězdičky.

Podle hodnocení také poznáte, jak aktivní a tedy i důvěryhodná osoba vám odpovídá na vaše dotazy.
a ta největší výhoda je, že za body můžete dostat skvělé dárky. Kdo jiný vás odmění za to, že se bavíte? A proto směle do toho!


 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !