Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Co to jsou Klíčová slova?

 | 

Klíčová slova, označované také jako Tagy, jsou jednoduchá slova, která slouží pro dokonalejší popsání a kategorizaci fotografie. Cílem tohoto popsání je, že Vaše fotografie je mnohem lépe k nalezení a fotografii naleznou lidé, kteří hledají to, co je na Vaší fotografii zachyceno. Díky tomuto modernímu nástroji kategorizace je možné snadněji prohledávat i větší množství fotografií a přesněji z nich vybírat to, co hledáte.Letní fotosoutěž o spotřebiče ETA Letní fotosoutěž o spotřebiče ETA

Např.: Na fotografii je zachycen manžel s Vaším synem na pláži. Tuto fotografii zařadíte do kategorie Cestování, ale zároveň jí popíšete klíčovými slovy – např. dovolená, Tunisko, manžel, dítě, písek, moře, slunce, pláž, apod. Čím více klíčových slov, tím více bude Vaše fotografie vidět.


Díky klíčovým slovům bude Vaše fotografie zařazena do více témat a tím ji najde více lidí a bude ji moci více lidí hodnotit. Bude-li tedy uživatel hledat např. klíčové slovo moře, Vaše fotografie se zobrazí společně s dalšími fotografiemi, které toto klíčové slovo obsahují.


Letní fotosoutěž o spotřebiče ETA

Klíčová slova v tabulce pod formulářem pro Vyhledávání jsou rozlišena velikostí a barvou. To je z důvodu oblíbenosti daného slova. Nejvíce oblíbená slova jsou velká a růžová, méně oblíbená jsou malá růžová a nejméně používaná jsou černá malá slova z těch, která byla hledána.


Nápověda ve formuláři pro Vložení nové fotografie Vám po zadání písmene ukáže klíčová slova, která již mají jiné fotografie a jsou tedy oblíbená. 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !