Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Jak můžu přidat fotku do alba?

 | 

Fotografii do Fotoalba vložíte pomocí formuláře pro Vložení nové fotografie, který lze také nalézt ve Fotoalbu v levém menu, odkaz Vložit fotografii.


Formulář obsahuje několik polí, která je důležité vyplnit nejen pro snadnější vyhledávání fotografie ve Fotoalbu, ale také pro lepší zařazení k tématicky podobným fotografiím.


Název fotografie

Do tohoto pole napište název, jak se fotografie jmenuje. Název by neměl být příliš dlouhý, doporučujeme 2 až 3 slova. Např. Oslava Karlových narozenin, Vánoce 2006, Promoce Jarky apod.


Popisek fotografie

Popisek charakterizuje fotografii a dává ji i další význam. Popisek by měla být jedna souvislá věta, která popíše situaci, která je na fotografii zachycena - např. "Takhle dopadla oslava mých narozenin.", nebo "Náš malý Honzík už jezdí na koloběžce."


Klíčová slovaklíčová slova

Klíčová slova jsou důležitá pro snadnější vyhledání fotografie, popisují ji a řadí mezi další fotografie, které jsou tématicky podobné. Je-li např. na fotografii zachycen manžel s Vaším synem na pláži, mohou být klíčová slova - dovolená, manžel, dítě, písek, moře, slunce, apod. Čím více klíčových slov, tím více bude Vaše fotografie vidět. Nápověda Vám ukáže klíčová slova, která již mají jiné fotografie. Více o klíčových slovech ZDE.


Fotoalbum

V případě, že již nějaké fotoalbum máte založené, v levé části Vám bude nabídnuto, zda tuto novou fotografii nechcete do tohoto fotoalba zařadit. V případě, že chcete založit fotoalbum nové, nebudete si levé části všímat a do pravé části napíšete název nového fotoalba, které bude založené společně s vložením nové fotografie.


Nové fotoalbum můžete pomocí další nabídky nastavit tak, že se bude zobrazovat všem návštěvníkům, ale můžete nastavit i zobrazení jen Vašim kamarádkám, které jste si přidala mezi oblíbené, nebo jen sobě. Tato nastavení budete moci v budoucnu upravovat ve Vaší Osobní stránce.


Kategorieformulář pro vložení fotografie

Kategorie třídí fotografie do základních tématických okruhů. Vyberte kategorii, která nejvíce odpovídá tomu, co je na fotografii zachyceno, hledání Vaší fotografie tak bude mnohem snazší.


Přiložit soubor

Pomocí tlačítka Procházet vyberete obrázek ve Vašem počítači, který chcete vložit do Fotoalba. Obrázek by neměl být větší než 3 MB. Je-li obrázek větší, využijte našeho Návodu na zmenšení fotografie.


Nakonec stačí zatrhnout prohlášení „Jsem autorem vkládané fotografie, případně mám autorův souhlas k jejímu vložení“ a kliknout na tlačítko VLOŽIT.

Fotografie bude nahrána do Fotoalba a během několika minut ji uvidíte ve Vašem fotoalbu.


Prohlížet Vaše fotografie a fotoalba můžete také na Vaší Osobní stránce. 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !