Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Jak můžu fotku přihlásit do Fotosoutěže?

 | 

Abyste mohli fotografii do Fotosoutěže přihlásit, musíte ji nejdříve nahrát do Fotoalba. Nahrát fotografii můžete pomocí formuláře pro Vložení nové fotografie.


Fotografii přihlásíte do Fotosoutěže tak, že se přihlásíte na stránkách www.chytrazena.cz pod Vaším uživatelským jménem, ve Fotoalbu najdete Vaši fotografii, kterou chcete do Fotosoutěže vložit (kliknete na její náhled, aby se Vám fotografie zobrazila i s popisky - viz obrázek), a hned pod popisky najdete odkaz Přesunout do soutěže. Kliknutím na tento odkaz bude fotografie přidána do Fotosoutěže.



Letní fotosoutěž o spotřebiče ETA

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !