Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Pravidla

 | 
Jedeme na výlet


Jedeme na výletTermín soutěže:

19.5. - 4.6. 2023

o Více o výhrách se dozvíte ZDE
o Podívejte se, co máte sbírat: ZDEKomu se líbí soutěž Jedeme na výlet, ať prosím klikne na tlačítko

To se mi líbí.
Pro účast v soutěži je nutná REGISTRACE na portálu Chytrá Žena.
(pokud už u nás registrovaná jste, není nutné se registrovat ještě jednou)


1. JAK MŮŽETE SOUTĚŽIT?

Při procházení stránek www.chytrazena.cz se Vám kdekoliv na stránce mohou zobrazit symboly k soutěži Jedeme na výlet. Pokud na symbol kliknete, otevře se Vám v novém okně hláška o tom, jaký symbol můžete sebrat, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku.

Na tuto otázku musíte SPRÁVNĚ odpovědět (zakliknout správnou odpověď), poté vyplňte kontrolní kód (malými či velkými písmeny - to není rozhodující) a až poté se Vám symbol připíše na Váš účet. Odpovíte-li špatně, symbol se nesebere a uvidíte v nově otevřeném okně hlášku o špatné odpovědi.
U každé soutěžní otázky máte ve spodní části nápovědu, resp. uvedený odkaz, kde je správná odpověď na soutěžní otázku.
Na zodpovězení soutěžní otázky máte 5 minut.

2. Výhry:

Po ukončení soutěže bude do 72 hod zveřejněn seznam výherců. Konečné pořadí jednotlivých soutěžících bude určovat celkový počet nasbíraných bodů v soutěži. Výhry jsou tedy stanoveny dle konečného pořadí v soutěži. Po vyhodnocení soutěže budou mít všichni na výherních místech možnost namísto fyzické výhry výběru bodové hodnoty za dané umístění.


3. Vaše stránka se soutěží Jedeme na výlet

- zelené otazníky - na ně stačí najet myší a rozbalí se Vám malé okénko s nápovědou

Celkem bodů: pokud na Váš počet bodů kliknete, dostanete se na novou stránku, kde jsou vypsané časy a symboly, které jste našla
(Toto jsou body, které jste nasbírala kliknutím na daný symbol v soutěži Jedeme na výlet, nikoliv body, které se Vám přičítají do Chytrého konta za procházení našich stránek, hodnocení fotografií atd.)


Hodnota jednotlivých symbolů:


2 body - jídlo
2 body - nápoje
5 bodů - vstupenka
10 bodů - peníze
15 bodů - mapa
15 bodů - batoh
20 bodů - auto


POD jednotlivými symboly máte také uvedeno, jakou mají bodovou hodnotu.

NAD jednotlivými symboly máte uvedeno, kolik jste jich již nasbírala
- maximální počet od jednoho symbolu je 150. Pak už je nutné se vypravit na zámek.


Potřebujete k výletu:


1x auto
2x batoh
2x mapa
3x peníze
4x vstupenka
5x nápoje
5x jídloPočet bodů za výlety, které můžete získat každý den:


První výlet  za den - připíše se Vám 250 bodů

Druhý výlet  za den - připíše se Vám 100 bodů

Třetí a každý další výlet  za den - připíše se Vám 50 bodů

Počet výletů za den není nijak limitován!Směnárna:

- klikněte na tlačítko Směnárna a tam máte možnost vyměňovat některé symboly4. Všeobecné podmínky soutěže Jedeme na výlet

Pořadateli soutěže Jedeme na výlet jsou:  PENAM, a.s.; VETO ECO s.r.o. ; FAST ČR, a.s.; RosenPharma a.s.;  HP TRONIC, s.r.o. ;  Organizátorem soutěže je internetový portál www.chytrazena.cz; realizátorem je reklamní agentura TOP media.

Soutěže se nemohou zúčastnit trvalí zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této soutěži a jejich rodinní příslušníci.

Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok, výhru není možné měnit za finanční hotovost.

Výhry (fyzické) budou všem čtenářkám odeslány realizátorem soutěže do 60 dní od ukončení soutěže. Po ukončení soutěže bude možné výhru směnit za body, které se automaticky připíší ihned při výběru výhry. Pokud si čtenářka nevybere z nabízených možností do 6dní od ukončení (do 10.6.2023) a vyhodnocení soutěže, automaticky se jí na účet připíše fyzická výhra, která jí náleží dle konečného pořadí v soutěži.  Výhry budou rozesílány na území České republiky a Slovenské republiky a to pouze s vyzvednutím na kterékoliv pobočce Zásilkovny. (bez vybrané zásilkovny není možné výhru odeslat) - pokud si zásilkovnu nevyberete ani po opakovaných výzvách do 30.6.2023, budou Vám automaticky na účet připsány namísto výhry - BODY do Chytrého konta. Vybranou zásilkovnu můžete vepsat na portálu - v levé liště portálu klikněte na své přihlašovaní jméno a tam si identifikační číslo zásilkovny doplňte (doplňte pouze číslo a dejte uložit).

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, soutěž prodloužit, zkrátit, pozastavit či úplně zrušit bez udání důvodu. V případě předčasného ukončení budou soutěžící včas informováni.

Seznam výherců bude zveřejněn na www.chytrazena.cz do 72 hodin po ukončení soutěže.

Účastí v soutěži a vyplněním registrace vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.


ChytráŽena.cz
Vaše internetová přítelkyně


 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !