Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.10. 2021
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak hrát

 | 
Narozeninový poklad 2020Soutěžte o výhry za více

než 150 000 korunTermín soutěže:
od 7.10.2021 od 18 hodin
do 7.11.2021 do 23:59 hodin


o Čtěte důkladně pravidla ZDE
o Výhry ZDE


-- soutěžit mohou jen registrovaní uživatelé

-- pro nově příchozí je nutná registrace ZDE


Komu se líbí Narozeninový poklad, ať prosím klikne na tlačítko To se mi líbí.
Jednotlivé druhy symbolů pro naplnění pokladnice jsou rozesety různě a náhodně po celém portálu www.chytrazena.cz  (nezáleží ani na typu prohlížeče, ani na tom, jak jste u nás přihlášená dlouho, ani na místě bydliště atd., redakce nemůže ovlivnit zobrazování pokladů u žádné ze soutěžících)


UPOZORNĚNÍ:
Jakmile v průběhu soutěže zjistíme jakékoliv blokování zobrazování reklam na stránkách portálu Chytrá Žena, bude soutěžící ze soutěže vyřazen bez nároku na výhru a bez dalšího upozornění mu může být zrušena registrace.

V levé liště portálu vidíte barevně zobrazený text - NAROZENINOVÝ POKLAD - na tento obrázek klikněte a vstoupíte na Vaši soutěžní stránku, kde máte možnost prohlížet Váš aktuální počet bodů v soutěži, průběžné pořadí a také ve směnárně můžete poklady vyměňovat.


Co potřebujete pro naplnění pokladnice:

Stříbrňáky - 7 x
Zlaťáky -  6 x
Hromada zlaťáků - 5 x
Bankovky - 3 x
Šperky - 2 x
Diamanty - 2 x
Zlato -  1 x

Jednotlivé symboly můžete sbírat v různém pořadí, pokladnici můžete naplnit dle vaší potřeby v průběhu soutěže. Maximální počet symbolů, který můžete mít je 150 od jednoho druhu. Další symboly už se Vám u daného druhu následně nebudou přičítat = je nutné vytvořit pokladnici.

Jak vypadají obrázky jednotlivých symbolů,

které se na našich stránkách sbírají:

stříbrňákyzlaťákyhromada zlaťákůbankovkyšperkydiamantyzlatoštístko(- toto je jen ukázka symbolů, na tyto obrázky není možné kliknout)

Máte-li jakékoliv dotazy k pravidlům a podmínkám soutěže, pište nám soukromou zprávu na: admin

- my zde na Vaše dotazy budeme odpovídat


Připíše se mi sebraný symbol hned?

- je možné, že pokud hned po sebrání symbolu vstoupíte na stránku s Narozeninovým pokladem, tak daný symbol ještě přičtený neuvidíte
- pokud ale po chvíli kliknete na Váš aktuální počet bodů v soutěži (Celkem bodů: ), zobrazí se Vám tabulka, kde lze přesně vidět časy a jaký symbol jste v danou chvíli sebrali
- průběžné pořadí v soutěži se aktualizuje po 15-30 minutách!

Vidí všechny čtenářky symboly na stejném místě?

Ne, symboly rozmisťuje systém náhodně. Pokud Vy najdete zlaťáky na jedné stránce Chytré Ženy, na stejné stránce jiná čtenářka nemusí najít nic apod.

Nemám Štístko, můžu naplnit pokladnici?

Štístko není k naplnění pokladnice potřeba.
Štístko je bunosový symbol za 30 bodů a ve směnárně ho můžete směnit za: Šperky, Diamanty nebo Zlato. (jde pouze o směnu, bez jakéhokoliv odečítání bodů). Směnu není možné vzít zpět.
MININÁPOVĚDA v Narozeninovém pokladu

Pokud vám v Narozeninovém pokladu nebude cokoli jasné, určitě je dobré si pročíst Pravidla pokladu a Návod, jak hrát. Stejně tak naleznete na hlavní straně Narozeninového pokladu i ve směnárně naší mininápovědu, která je skryta pod zeleným otazníčkem -

Po najetí kurzorem myši na tento otazníček se vám otevře mininápověda k příslušné části stránek, kde se otazníček nachází. Máte tak nápovědu stále na očích.


Kdo se těší na Narozeninový poklad, ať prosím klikne na Like tlačítko.
 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !