Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 08.12. 2023
Dnes má svátek Květoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pravidla

 | 
Narozeninový poklad 2023Soutěžte o výhry za více

než 150 000 korunTermín soutěže:
od 7.10.2023 od 08:00 hodin
do 7.11.2023 do 23:59 hodin


o Jak hrát ZDE
o Výhry ZDE

Jste-li nově příchozí -  ZAREGISTRUJTE SE


1. JAK MŮŽETE SOUTĚŽIT?

Při procházení stránek www.chytrazena.cz se Vám kdekoliv na stránce mohou zobrazit obrázky Narozeninového pokladu. Pokud na obrázek kliknete, otevře se Vám nové okno se soutěžní otázkou.

Na tuto otázku musíte SPRÁVNĚ odpovědět (zakliknout správnou odpověď), poté vyplňte kontrolní kód (malými či velkými písmeny - to není rozhodující) a až poté se vám symbol připíše na váš účet.
Odpovíte-li špatně, symbol nebude sebrán a uvidíte hlášku o špatné odpovědi.
U každé soutěžní otázky máte ve spodní části nápovědu, resp. uvedený odkaz, kde je možné nalézt správnou odpověď na soutěžní otázku.
Na zodpovězení soutěžní otázky máte 5 minut.

UPOZORNĚNÍ:
Jakmile v průběhu soutěže zjistíme jakékoliv blokování zobrazování reklam na stránkách portálu Chytrá Žena, bude soutěžící ze soutěže vyřazen bez nároku na výhru a bez dalšího upozornění mu může být zrušena registrace.

Je zakázáno opakované načítání stejné jedné stránky.
(toto omezení se netýká bonusových stránek, kde jsou symboly zobrazovány jen po určitý čas)


2. Vaše soutěžní stránka s Narozeninovým pokladem

- zelené otazníky - - Po najetí kurzorem myši na tento otazníček se vám otevře mininápověda k příslušné části stránek, kde se otazníček nachází. Máte tak nápovědu stále na očích.

Celkem bodů: zobrazuje celkový počet bodů nasbíraných v Narozeninovém pokladu. Pokud na Váš počet bodů kliknete, otevře se vám stránka, kde jsou vypsané časy a druhy pokladů, které jste úspěšně sebrala.
(toto jsou body, které jste nasbírala kliknutím na daný symbol v Narozeninové soutěži, nikoliv body, které se Vám přičítají do Chytrého konta za procházení našich stránek, hodnocení fotografií atd.)


Hodnota jednotlivých druhů symbolů:

Stříbrňáky - 2 body
Zlaťáky -  5 bodů
Hromada zlaťáků - 10 bodů
Bankovky - 15 bodů
šperky - 20 bodů
Diamanty - 25 bodů
Zlato  -  30 bodů
Štístko - 30 bodů

POD jednotlivými druhy symbolů máte také uvedeno, jakou má bodovou hodnotu

NAD jednotlivými druhy symbolů máte uvedeno, kolik jste jich již nasbírala
- maximální počet od jednoho druhu symbolů je 150. Poté už se dané symboly nepřičtou a doporučujeme symboly vyměnit nebo naplnit pokladnici.


Pro naplnění pokladnice je třeba mít:

7x stříbrňáky
6x zlaťáky
5x hromada zlaťáků
3x bankovky
2x šperky
2x diamanty
1x zlato


Počet bodů za naplněnou pokladnici:

1. naplněná pokladnice v daném dni - hodnota 250 bodů
2. naplněná pokladnice v daném dni - hodnota 100 bodů
3. a každá další naplněná pokladnice v daném dni - hodnota 50 bodůTlačítko: Naplnit pokladnici

- pokud na tlačítko kliknete a máte dostatečný počet symbolů, pokladnice se vám automaticky naplní a přičtou body za její naplnění. Zároveň se vám odečtou všechny symboly použité k naplnění pokladnice.
- pokud nemáte dostatečný počet symbolů, při pokusu o naplnění pokladnice se vám objeví hláška, které symboly vám ještě chybí.
(symbol Štístko není k naplnění pokladnice potřeba)

Směnárna:

- zde je možné symboly proměňovat za hromady, bankovky, šperky, diamanty a zlato
- kliknutím na tlačítko Směnárna se vám otevře stránka s možností směňovat symboly
- v každém řádku pak vidíte, kolik daných pokladů máte a co si za ně můžete vyměnit
Štístko je bonusový symbol a ve směnárně ho můžete směnit za: Šperky, Diamanty nebo Zlato.

3. Výběr výher

Po ukončení soutěže bude do 72 hod zveřejněn seznam výherců. Následně (od zveřejnění seznamu výherců) bude možné si na své Osobní stránce v příslušném formuláři vybrat výhru dle počtu naplněných pokladnic.

POZOR !!!
Všechny výhry jsou sice v dostatečném množství, pokud se ale stane, že o jednu výhru bude usilovat více soutěžících, než kolik kusů dané výhry máme k dispozici, získají tuto výhru ti soutěžící, kteří si ji včas ze seznamu vybrali a uložili a na své stránce ji budou mít zobrazenou. Ostatní mohou vybírat z dalších výher z nabídky, mimo tuto již nedostupnou.4. Všeobecné podmínky soutěže Narozeninový poklad

Realizátorem soutěže je internetový portál www.chytrazena.cz.

Spolupořádajícími firmami jsou: ..........


Soutěže se nemohou zúčastnit trvalí zaměstnanci realizátora, všechny agentury spolupracující na této soutěži a jejich rodinní příslušníci.

Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok, výhru není možné měnit za finanční hotovost. 

Realizátor soutěže si vyhrazuje právo deklarované výhry pozměnit či nahradit jinými v odpovídající hodnotě. Na výhru se nevztahuje záruka vrácení peněz ani standardní obchodní záruka na zboží.

Bodové výhry budou čtenářkám připsány na účet nejpozději 15.11. 2023. Tyto body z roku 2023 bude nutné utratit do 29.2.2024 !

Výhru je potřeba vybrat nejpozději do 12. 11. 2023. Po tomto datu bude výherci automaticky přidělena bodová výhra dle umístěného pořadí.

Výhry ze soutěže Narozeninový poklad budou rozesílány pouze prostřednictvím ZÁSILKOVNY na území ČR a SK, a to pouze s vyzvednutím na pobočkách Zásilkovny. (www.zasilkovna.cz/pobocky)

Každá čtenářka si sama vybere, na které zásilkovně nejblíže k bydlišti, zaměstání apod. si zásilku vyzvedne. (balíčky nebudou odesílány na adresu domů)

Nepřevezme-li si čtenářka výhru a zásilka se vrátí zpět realizátorovi, opakované zaslání na základě žádosti je možné, ale až po úhradě poštovného dle platného tarifu přepravce.

Pokud výherce nemá ve své registraci uvedenou vybranou ZÁSILKOVNU včetně uvedení čísla mobilního telefonu, zásilka mu nebude odeslána. (v levé liště portálu CHŽ stačí kliknout na své přihlašovací jméno a tam si pouze číslo ID vybrané zásiilkovny doplnit)


UPOZORNĚNÍ:

V termínu od 20.10. - 20.11.2023 nebudeme odesílat dárky z Chytrého konta. Vše Vám bude odesláno dohromady i s výhrami z Narozeninového pokladu do 15. 12. 2023.


Realizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, soutěž prodloužit, zkrátit, pozastavit či úplně zrušit bez udání důvodu. V případě předčasného ukončení budou soutěžící včas informováni.

Seznam výherců bude zveřejněn na www.chytrazena.cz do 72 hodin po ukončení soutěže.

Účastí v soutěži a vyplněním registrace vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a se Všeobecnými podmínkami portálu ChytraZena.cz


ChytráŽena.cz
Vaše internetová přítelkyně
 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !