Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.10. 2021
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

NUMEROLOGIE – budoucnost z data tvého narození

6. 03. 2007 | Horoskopy

Numerologie je pouze jednou z věd využívaných pradávnými mudrci, kteří využívali nebývalou vibraci čísel a jejich vlivu na životní cykly v životě člověka. Například Pythagoras, soustředil se na zvláštní význam jednociferných čísel od jedničky do devítky a naplnil jej hlubokou symbolikou. Tím napomohl moderní numerologii.


V numerologii se používá jedenácti čísel. Jedničky až devítky, jedenáctky a dvaadvacítky. K výpočtu svého osudového čísla musíme sečíst všechny číslovky data narození. Dvojciferná čísla mimo jedenáctky a dvacet dvojky musíme následujícím způsobem zredukovat na jednu číslici.


Čím lépe si budeme uvědomovat vibrace čísel a číselných kombinací v datech narození, tím jasněji budeme moci chápat sami sebe i své blízké. Můžeme také předvídat a chápat každoroční cykly a rozpoznat vliv čísel na celou lidskou společnost.


Každý z nás zasahuje svůj vlastní osobní cyklus v den, kdy se narodí, čísla v našem datu narození nám poskytují mřížku – vzorec, kterým můžeme měřit kvalitu své existence. Z této mřížky je možno vyčíst všechny individuální schopnosti a předpoklady, s nimiž jsme se narodili, stejně jako naše záporné vlastnosti a ponaučení, která si na tomto světě musíme osvojit.


Zde uvádíme význam každého čísla:

1 - slovní vyjadřování

2 - intuice

3 - pojmová představivost

4 - zručnost a asertivita

5 - emocionální hloubka a zaujetí

6 - láska ke kráse, domov a rodina

7 - pochopení a účast

8 - logika a intelekt

9 - analitické schopnosti


Z numerologie tj. z data narození je Mária schopna vidět život člověka, jeho proměny v průběhu života, kariéru ale i pády a zdravotní potíže. Při výkladu z tarotových karet využívá této možnosti spojení čísel a karet.POZOR !!!
Vážené a milé čtenářky, čtenáři,

připravili jsme pro v sekci PORADNA, kterou najdete v horní liště webových stránek. také poradnu Astrologickou. Nemusíte již nyní posílat emaily s Vašimi dotazy, ale stačí se přihlásit na naše webové stránky a dotaz odeslat.

Věříme, že budete s novou poradnou spokojeni a že tam najdete všechny rady, které potřebujete.

ChytráŽena.cz
Vaše internetová přítelkyně
Mária Jurů
astroložka
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
už sa testujem
Obrázek uživatelky
profil
zaujimavý vedný odbor
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků