Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová
13. 05. 2022 Testy inteligence
Na začátku května slavila narozeniny jedna z našich nejoblíbenějších hereček, pravá dáma českého filmu: Jiřina Bohdalová. Možná si ji rádi připomenete v dnešním testu a zjistíte, co o ní víte. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Petr Janda

Vědomostní test - Petr Janda
02. 05. 2022 Testy inteligence
V těchto dnech slaví narozeniny jedna z největších legend naší rockové scény – Petr Janda. U nás snad nemůže existovat člověk, který by ho neznal. I když třeba nepatříte mezi jeho největší fanoušky, znalosti o něm určitě budete mít výborné. Jestli máte chuť, ověřte si je v našem testu! …více»

Vědomostní test - Jak znáte Velikonoce?

Vědomostní test - Jak znáte Velikonoce?
18. 04. 2022 Testy inteligence
Konečně jsme se po dlouhé zimě dočkali jara a vlídných slunečních paprsků. Rok utekl jako voda a opět tu máme také Velikonoce. Budete je slavit? Pak si s námi jistě ověříte i své znalosti o nich a zapomenete na starosti posledních dní – hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jiří Bartoška

Vědomostní test - Jiří Bartoška
04. 04. 2022 Testy inteligence
Jeden z našich nejvýraznějších a zároveň nejoblíbenějších herců – Jiří Bartoška – oslavil v minulých dnech významné narozeniny. Věříme, že si své znalosti o něm rádi ověříte v našem testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Lucie Vondráčková

Vědomostní test - Lucie Vondráčková
14. 03. 2022 Testy inteligence
Možná jste zaznamenali, že Lucie Vondráčková v těchto dnech slavila narozeniny. Je oblíbenou zpěvačkou, ale také herečkou, dabérkou nebo textařkou. Snad rádi v dnešním testíku zjistíte, co o ní víte – nebo snad nevíte? …více»

Vědomostní test - Češi a ZOH 2022

Vědomostní test - Češi a ZOH 2022
28. 02. 2022 Testy inteligence
Před pár dny skončily zimní olympijské hry, jedna z největších sportovních událostí ve světě. Možná jste sledovali nejen výpravu českých sportovců, a tak si rádi zavzpomínáte prostřednictvím dnešního testu s námi, i když pro českou výpravu tato olympiáda nebyla nejúspěšnější. …více»

Vědomostní test - Jaromír Jágr

Vědomostní test - Jaromír Jágr
21. 02. 2022 Testy inteligence
Nikomu v této zemi nemohlo uniknout, že náš fenomenální hokejista Jaromír Jágr oslavil 15. února padesáté narozeniny. Při této příležitosti se v médiích často probíral jeho profesní i osobní život. I v našem testu si můžete ověřit, jaké znalosti o jednom z nejlepších hokejistů všech dob máte. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Valentýn a filmy o lásce

Vědomostní test - Valentýn a filmy o lásce
07. 02. 2022 Testy inteligence
Svátek všech zamilovaných se kvapem blíží. Budete slavit? Pokud ano, možná se – mimo jiné – se svým partnerem rádi podíváte na nějaký zamilovaný film. A právě o nich bude řeč v dnešním testu. Třeba zde načerpáte i nějakou inspiraci. Tak hodně štěstí a krásného Valentýna! …více»

Vědomostní test - Divadlo Spejbla a Hurvínka

Vědomostní test - Divadlo Spejbla a Hurvínka
24. 01. 2022 Testy inteligence
Kdo z nás v dětství neznal Spejbla a Hurvínka? Možná na tyhle oblíbené postavičky (a nejen na ně) chodíte do divadla už se svými vnoučaty. Kdo je milovníkem Spejbla a Hurvínka a třeba někdy navštívil i „jejich“ divadlo, pro toho bude dnešní test hračka. Vy ostatní se snad rádi pobavíte a dozvíte se také něco nového o celé „lipové rodince“. …více»

Vědomostní test – Kdo nás opustil v r. 2021

Vědomostní test – Kdo nás opustil v r. 2021
10. 01. 2022 Testy inteligence
Je začátek nového roku, který jsme vítali s nadějí, že bude lepší než ten starý. A možná si většina z nás také vzpomněla na ty, kteří už tu s námi nejsou – mezi ně patří i řada známých osobností. Pojďte si je s námi nyní připomenout a trochu si zavzpomínat. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !