Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vědomostní test - Karel Hynek Mácha

Vědomostní test - Karel Hynek Mácha
06. 05. 2024 Testy inteligence
Je za námi 1. máj – doba komunistických prvomájových průvodů je naštěstí pryč a toto datum vnímáme už „jen“ jako symbol lásky. S prvním májem je u nás spojeno jméno Karla Hynka Máchy. Chcete zjistit, co si pamatujete ze školních lavic? Pusťte se do testu a uvidíte! …více»

Vědomostní test - Naďa Konvalinková

Vědomostní test - Naďa Konvalinková
22. 04. 2024 Testy inteligence
V minulých dnech oslavila narozeniny jedna z našich oblíbených hereček: Naďa Konvalinková. Chcete si vyzkoušet, kolik toho víte (případně nevíte) o jejím životě a práci? Vyzkoušejte si své znalosti v našem testu! …více»

Vědomostní test - Věra Chytilová

Vědomostní test - Věra Chytilová
08. 04. 2024 Testy inteligence
V březnu – konkrétně 12. 3. – uplynulo deset let od úmrtí známé režisérky Věry Chytilové. Jistě si vybavíte řadu jejích dnes již kultovních filmů. Pokud si chcete zavzpomínat a prověřit své znalosti, můžete se pustit do našeho testíku! …více»

Vědomostní test – Velikonoce

Vědomostní test – Velikonoce
25. 03. 2024 Testy inteligence
Po roce máme opět před sebou velikonoční svátky. Na mnoha místech už proběhly velikonoční jarmarky, zdobíme své domácnosti a zahrádky, chystáme se na příchod Velikonoc – ať už je slavíme jako věřící nebo vítáme příchod jara a volných dní. Co víte o jejich tradicích a historii? Vyzkoušejte své znalosti! …více»

Vědomostní test - Jak dobře znáte lidské tělo?

Vědomostní test - Jak dobře znáte lidské tělo?
12. 03. 2024 Testy inteligence
Naše tělo je neuvěřitelně výkonná továrna – její práce začíná už samotným početím a v průběhu života nikdy nekončí. Víte, jak pracuje naše tělo? Otestujte své znalosti! …více»

Vědomostní test - Co víte o masopustu?

Vědomostní test - Co víte o masopustu?
26. 02. 2024 Testy inteligence
Chcete si vyzkoušet své znalosti o masopustu nebo se o něm něco dozvědět? Možná jste se v minulých dnech masopustních oslav sami účastnili a test tak pro vás bude hračka. Štěstí v testu samozřejmě přejeme všem, kdo se do něj pustí! …více»

Vědomostní test - Co víte o Valentýnu?

Vědomostní test - Co víte o Valentýnu?
29. 01. 2024 Testy inteligence
Zamilovat se můžete v každém věku, ale i když třeba zrovna zamilovaní nejste, určitě znáte svátek svatého Valentýna. Ano, je to svátek zamilovaných, který získal velkou oblibu i u nás. Co o něm víte? Můžete to zjistit právě teď z našeho testu. …více»

IQ test – Osobnosti, které nás opustily v r. 2023

IQ test – Osobnosti, které nás opustily v r. 2023
15. 01. 2024 Testy inteligence
Začínáme nový rok, ale někteří už to štěstí nemají – i v loňském roce nás totiž opustila řada známých osobností, které tady budou chybět. Herci, zpěváci, politici a mnozí další. Připomenete si je s námi prostřednictvím nového testíku? …více»

Vědomostní test - Silvestrovské a novoroční zvyky

Vědomostní test - Silvestrovské a novoroční zvyky
01. 01. 2024 Testy inteligence
Vstupujeme do nového roku – s novými předsevzetími, nadějemi a přáními. Za sebou necháváme více či méně úspěšný starý rok a oslavy vstupu do roku 2024. Silvestrovské a novoroční zvyky a tradice udržujeme podobně jako ty vánoční. Lišit se mohou v jednotlivých rodinách, ale také podle zemí. Pojďte si s námi v testu vyzkoušet, jak je znáte. A možná se dozvíte něco nového a snad i zajímavého. Krásný nový rok! …více»

Vědomostní test - Vánoce u nás a ve světě

Vědomostní test - Vánoce u nás a ve světě
18. 12. 2023 Testy inteligence
Po roce tu máme opět vánoční svátky – pro většinu z nás snad čas pohody, vytouženého zklidnění a času tráveného s rodinou. A právě v mnoha rodinách se dodnes dodržují různé tradice a zvyky. Možná i vy nyní zjistíte z našeho testu, že většinu z nich znáte. Nebo ne? …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !