Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.05. 2021
Dnes má svátek Bonifác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová
10. 05. 2021 Testy inteligence
Možná i vy patříte k fanouškům Jiřiny Bohdalové. Tolik oblíbenou herečku není vůbec potřeba představovat – jak jistě víte, v těchto dnech se o ní hodně mluví v souvislosti s jejími narozeninami. Testík o této významné herečce a velké osobnosti našeho filmového a divadelního světa dnes jistě hravě zvládnete! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.2007

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.2007
26. 04. 2021 Testy inteligence
Dnes se po delší odmlce opět vrátíme k dalšímu dílu ze série testů o významných událostech v našich porevolučních letech, tedy po roce 1989. Náš testík se tentokrát bude týkat roku 2007 – půjdete se s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo? Jestli ano, tak hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test – Fobie

Vědomostní test – Fobie
12. 04. 2021 Testy inteligence
Patříte k lidem, kteří trpí nějakým druhem fobie? Nebo znáte někoho takového ze svého okolí? Nebylo by divu, fobií existuje hodně různých druhů – v životě může mít člověk strach prakticky z čehokoliv… Jaké druhy fobií znáte vy, to si můžete zjistit z našeho testu, pokud máte chuť. …více»

Vědomostní test - Zdeněk Svěrák

Vědomostní test - Zdeněk Svěrák
29. 03. 2021 Testy inteligence
Zdeňka Svěráka není potřeba představovat – zná ho snad každý; ať už jako výborného herce, spisovatele, scénáristu, autora písňových textů… V neděli 28. března „slavil“ významné narozeniny (vzhledem k současné pandemii se asi o oslavě jako takové mluvit nedá) a vy si ho s námi můžete připomenout v dnešním testu. Co o něm víte, případně nevíte?  …více»

Vědomostní test - Co víte o Velikonocích?

Vědomostní test - Co víte o Velikonocích?
15. 03. 2021 Testy inteligence
Bohužel vzhledem k pandemii coronaviru budeme muset i letos zapomenout na klasické velikonoční svátky a volno si užít alespoň připomínkou toho, jak by tradiční Velikonoce měly vypadat. Třeba si na ně s námi zavzpomínáte i prostřednictvím našeho testu. Hodně štěstí a užijte si alespoň volno někde v přírodě! …více»

Vědomostní test – Valentýn

Vědomostní test – Valentýn
15. 02. 2021 Testy inteligence
Valentýn je svátek, který už zdomácněl i u nás. I když letos jsme ho nemohli oslavit dle svých zvyklostí, například romantickou večeří ve své oblíbené restauraci, jistě jste si takový svátek nenechali zkazit. Lásku si přece můžeme dávat najevo i v letošní složité situaci. A jestli máte chuť, pusťte se do našeho testu a ověřte si, co o Valentýnu víte. …více»

Vědomostní test - Hana Maciuchová

Vědomostní test - Hana Maciuchová
01. 02. 2021 Testy inteligence
Žijeme už dlouho v nelehké době, se kterou je bohužel spojen i větší počet zpráv o úmrtí našich známých osobností. Hned na začátku roku těchto nemilých zpráv přišlo několik… Mezi těmi, kteří nás náhle opustili, byla i vynikající herečka Hana Maciuchová. Pojďte si ji s námi nyní připomenout! …více»

Vědomostní test - Místa nejen pohádková

Vědomostní test - Místa nejen pohádková
18. 01. 2021 Testy inteligence
Snad každý dospělý se prostřednictvím pohádek rád vrací do dětství. Pohádek, ale i jiných filmů jsme si užili vrchovatě hlavně o vánočních svátcích. Protože se bohužel díky pandemii náš život stále nevrací do normálních kolejí, mnozí z nás tráví u televizních obrazovek více času než obvykle. Díky tomu však můžete dnešním testem snadno proplout! Osvěžte si s námi znalosti o místech, kde se natáčelo …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2020

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2020
04. 01. 2021 Testy inteligence
Právě nám začal nový rok a všichni si přejeme, aby byl lepší než ten předchozí. Dnes si snad rádi spolu s námi zavzpomínáte na ty z našich známých osobností, které už nový rok bohužel přivítat nemohou. Pojďte zjistit, jaké máte znalosti o těch, co nás v loňském roce opustili! …více»

Vědomostní test - Silvestr ve světě

Vědomostní test - Silvestr ve světě
28. 12. 2020 Testy inteligence
Konec letošního roku je na dohled a nás čekají poprvé asi hodně netradiční oslavy vstupu do roku nového a snad i lepšího... Každá země má své silvestrovské tradice, každá rodina své zvyky. I když letos budou muset být jiné, oslav se určitě nevzdáme. Vyzkoušejte si náš silvestrovský test, pobavte se u něj, třeba i poučte a do nového roku vykročte tou správnou nohou! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !