Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Iva Janžurová

Vědomostní test - Iva Janžurová
22. 05. 2023 Testy inteligence
Iva Janžurová, jedna z našich nejoblíbenějších hereček, slavila před pár dny narozeniny. Test o tak významné filmové i divadelní herečce a také oblíbené osobnosti dnes jistě hravě zvládne každý! …více»

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová
08. 05. 2023 Testy inteligence
Jiřina Bohdalová je u nás tak oblíbenou herečkou, že ji není vůbec potřeba představovat – jak jistě víte, v těchto dnech slavila narozeniny. Možná také patříte k jejím fanouškům a testík o ní proto hravě zvládnete! …více»

Vědomostní test - Petr Nárožný

Vědomostní test - Petr Nárožný
24. 04. 2023 Testy inteligence
V minulých dnech oslavil narozeniny další z našich oblíbených herců – Petr Nárožný. Chcete si ověřit své znalosti o něm? Pak se pusťte do našeho testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test – Apríl

Vědomostní  test – Apríl
03. 04. 2023 Testy inteligence
Apríl je jedním z mála oblíbených nenáboženských zvyků, kterým se baví lidé téměř po celém světě. Stejně tomu tak je i u nás – také se necháváte rádi vyvést aprílem nebo připravujete žertíky pro své okolí? Pak se jistě rádi pustíte do dnešního testíku! …více»

Vědomostní test – Velikonoce

Vědomostní test – Velikonoce
20. 03. 2023 Testy inteligence
Velikonoce nejsou jen čtyři sváteční dny, které si spojujeme s jarem. Pro křesťany jsou nejvýznamnějším svátkem. Mnohé tradice dodržujeme dodnes a možná už ani netušíme, proč vznikly. Pojďte si s námi vyzkoušet své znalosti o Velikonocích! …více»

Vědomostní test - Naďa Urbánková

Vědomostní test - Naďa Urbánková
27. 02. 2023 Testy inteligence
3. února zemřela zpěvačka, ale také herečka nebo moderátorka, kterou budou znát především střední a starší generace. Připomenete si Naďu Urbánkovou s námi v dnešním testu? Pak přejeme hodně štěstí při ověřování vašich znalostí! …více»

Vědomostní test – Masopust

Vědomostní test – Masopust
13. 02. 2023 Testy inteligence
Tradice oslav masopustu se v posledních letech začíná vracet do našich vesnic i měst. Co o tomto léta opomíjeném svátku víte vy? Zkuste si náš test a uvidíte. …více»

Vědomostní test - Zima a sníh

Vědomostní test - Zima a sníh
30. 01. 2023 Testy inteligence
Po teplejších dnech se o slovo hlásí opět zima a s ní také – nejen na horách – sníh. Přišel tedy čas i na zimní test, ve kterém přejeme hodně štěstí a doufáme, že vás pobaví i poučí. …více»

Vědomostní test - Prezidentské volby 2023

Vědomostní test - Prezidentské volby 2023
16. 01. 2023 Testy inteligence
Máme za sebou 1. kolo volby prezidenta republiky. I ti, kteří se nedostavili k volebním urnám, mají jistě alespoň základní povědomí o prezidentských kandidátech a volbách jako takových. Jak jste na tom vy? Můžete to zjistit v našem testu! …více»

Vědomostní test - Kdo opustil svět v r. 2022

Vědomostní test - Kdo opustil svět v r. 2022
02. 01. 2023 Testy inteligence
Bohužel i v roce 2022 se svět musel rozloučit se známými osobnostmi – herci, zpěváky, sportovci a mnoha dalšími, kteří tu najednou nejsou a budou chybět. Pojďte si s námi na ně zavzpomínat alespoň prostřednictvím našeho testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !