5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 26.02. 2024
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Perfektně čistá domácnost? S kvalitním vysavačem žádný problém

10. 02. 2024 | Domácnost
Čistá domácnost je vizitkou každé hospodyně. Aby ale domov byl opravdu perfektně uklizený, je nezbytnou součástí najít kvalitní vysavač. Ten Vám pomůže udržet Váš prostor beze skvrnky. Abychom těchto výhod mohli dosáhnout, je potřeba pečlivě vybírat a udržet vysavač v té nejlepší kvalitě.

V první řadě je důležité vysavač správně vybrat. Co zvážit a podle čeho vybírat?

    1. Typ podlahy: Základním faktorem při výběru vysavače je typ podlahy ve vašem domě. Různé povrchy vyžadují odlišný přístup, a proto je důležité vybrat vysavač, který je schopen efektivně pracovat na vašem konkrétním povrchu.

    2. Výkon a výdrž baterie: Pro perfektní vysávání je klíčovým faktorem dostatečný výkon. Pokud vysáváte větší plochy, berte v úvahu i výdrž baterie, zejména pokud se rozhodujete pro bezdrátový model.

    3. Filtrace a alergie: Pokud máte alergie, je klíčové zvolit vysavač s účinným filtračním systémem, který zachytí i nejmenší částice a alergeny.

    4. Hlučnost: Vysavač by určitě neměl být zdrojem nepříjemného hluku, Zvolte tedy model s nižší hlučností.


Po zvážení všech důležitých faktorů a koupi toho nejlepšího pomocníka na úklid, je důležité dbát i na jeho údržbu. Pokud se budeme o vysavač dobře a kvalitně starat, prodloužíme jeho životnost a účinnost. Jak na to?


    1. Pravidelná výměna filtrů a pytlů: Tato poměrně jednoduchá činnost udržuje vysavač v optimálním stavu. Pravidelnou výměnou filtrů a pytlů si zajistíte, že váš vysavač bude efektivně pracovat a zachytí co nejvíce nečistot.

    2. Čištění válců a kartáčů: V průběhu vysávání se na válcích a kartáčích mohou nahromadit vlasy a prach. Proto je pravidelně čistěte, abyste zajistili optimální účinnost vysavače.

    3. Kontrola sacího výkonu: Dalším důležitým faktorem je kontrola sacího výkonu. Pokud máte pocit, že se jeho výkon snižuje, vyčistěte nebo vyměňte filtry a zbavte vysavač všech nečistot. Tento jednoduchý krok zajistí, že vás vysavač bude pracovat stále tak, jak má.


Správný výběr vysavače a jeho pravidelná údržba jsou klíčové pro udržení čistoty ve vašem domově. Vysavače společnosti navíc přinášejí nejen kvalitu, ale také inovace, které mohou zlepšit váš úklidový režim a pozvednout ho na novou úroveň. Vyberte si svůj vysavač moudře a užívejte si čistý a zdravý domov!


Zdroj: DysonTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !