Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 08.12. 2023
Dnes má svátek Květoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci - 20. 11. 2023

20. 11. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Asistovat bude u mnoha zajímavých případů, které se mohou přihodit komukoliv a kdykoliv. Dívejte se a zde malá ochutnávka.

Odhalení zlodějského kartelu

Policie v akci - 20. 11. 2023Během hlídky dostane Delta 103 informaci, že je nejblíž oznamovateli, který u benzinové pumpy měnil kolo a byl okraden. Pan Kálejší stojí na místě u vozu a vypráví, že po cestě píchnul kolo. Pánové ve tmavém bavoráku zastavili, že mu pomohou. Jenže majitel vozu jistil, že mu během výměny odcizili notebook a nemalou hotovost.

Policie oznamovatele vytěží, ten si naštěstí pamatuje poměrně hodně detailů. Bude povolána místní hlídka, Delta 103 se rozjede po stopě. Hledá starší vůz černé barvy, přesně definované značky. Muž je na místě poučen, aby nelezl do auta, věci v něm nechal, jak jsou. Hlídka projíždí okolí, pátrání po bavoráku nikam nevede, na nedalekém Smíchově je ale potřeba součinnosti.

Na místě je třeba v bytě uhlídat zloděje, kteří by mohli do příjezdu zásahovky uprchnout. Dohoda s policistou zní jasně, je třeba pracovat v součinnosti i s ostatními bezpečnostními složkami.
Když dorazí zásahovka a dostane se do bytu, akci si vede po svém. Byt je plný nepořádku, evidentně kradených věcí… 

Teprve v okamžiku, kdy je byt zkontrolován, může dovnitř hlídka. Odváží jednoho z pachatelů. Na místním oddělení se provede následná lustrace. Pro přesnost. Hlídka podává informaci dispečinku, v bytě bude provedeno ohledání místa činu.Co vše bude na místě nalezeno? A jak dlouho si dvojice mužů nakonec posedí ve vězení? Dívejte se už od pondělí.

Na televizních obrazovkách se 20. 11. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !