Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 25.07. 2024
Dnes má svátek Jakub
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Prostřeno – 18. 6. 2024 – Hana

18. 06. 2024 | Poslední díl
Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Ke sporákům se s vařečkou v ruce tentokrát postaví ti, kdo v Jihomoravském kraji chtějí ukázat, že mají na vítězství. Sestava bude poměrně jasná. Muži budou v přesile od samého začátku.

Budou čtyři k jediné ženě. Kdo nakonec zvítězí? Muži, nebo žena? A jak si poradí s na první pohled lehkým úkolem týdne, kterým je příprava či zakomponování rolády do menu? Kdo pozná, že na talířích je něco, co původně v avízovaném menu nebylo? A budou soutěžící napadat různé realizace, nebo skončí u rolády piškotové? Uvidíme.

Prostřeno – 18. 6. 2024 – HanaSoutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Prostřeno - 18. 6. 2024 – Hana:


V úterý 18. 6. 2024 uvaří v pořadu Prostřeno vedoucí prodejny Hana (34), která se do soutěže přihlásila sama. Je šťastně zadaná a zasnoubená. Děti zatím nemá, ale doma jim dělají společnost domácí mazlíčci. Je se svým životem a lidmi ve svém okolí spokojená. Do pořadu se přihlásila, protože ráda vaří a je pro ni nesmírná čest, pokud strávníkům jídlo, co připraví, taky chutná.  

Proč si Hana vybrala toto menu? Měla připravené tři varianty a zkoušela je vařit – dávala ochutnat rodině a vyslechla si kritiku. Na tohle meníčko, především hlavní chod, jí řekli, že se ostatní soutěžící posadí na zadek. Pokud by vyhrála, pozvala by partnera a rodiče na dovolenou. Sledujte už v úterý, jak si pochutná ona, ale i její hosté.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří Hana,
v úterý 18. 6. 2024 od 17.50 hodin na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 18. 6. 2024 – Hana:

Prostřeno – 18. 6. 2024 – Hana
Prostřeno – 18. 6. 2024 – Hana
Prostřeno – 18. 6. 2024 – Hana
Prostřeno – 18. 6. 2024 – Hana
Prostřeno – 18. 6. 2024 – Hana
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !