Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.10. 2021
Dnes má svátek Erik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rentalit se po úspěšném prvním roce posouvá do offline prostředí

15. 09. 2021 | Technika
-Komerční sdělení-

Rentalit po úspěšném roce otevírá na Rustonce vlastní kamennou prodejnu. Mohlo by se zdát, že dnešní doba je nakloněná spíš on-line prodeji, kontakt se zákazníkem je ale podle zkušeností firmy pořád velmi důležitý.

Značka Rentalit vstoupila na český trh v březnu roku 2020. Klientům z řad malých i středních firem a OSVČ nabídla možnost pořídit si kvalitní notebooky, PC, telefony a tablety bez nutnosti velké investice nebo zadlužení. Této možnosti již využili stovky klientů, kterým Rentalit pomohl profinancovat více než 1 000 zařízení v celkové hodnotě téměř 30 milionů Kč. Na konci loňského roku se tento startup stal součástí společnosti J&T Leasing, a doplnil tak portfolio firmy, která se operativním leasingem zabývá od roku 2018 se zaměřením na korporace a státní instituce.

RentalitOtevření vlastní kamenné prodejny je další fází, která služby Rentalit ještě více přiblíží malým a středním podnikatelům, kteří upřednostňují osobní jednání. Adresu bude mít na pražské Rustonce, která je velmi dobře dostupná jak městskou dopravou, tak i autem. „Osobní kontakt je nenahraditelný a stále více klientů si smlouvu přichází uzavřít raději osobně. Po dlouhém období sociální izolace naši klienti přímo vítají možnost zastavit se v zákaznickém centru. V pohodlné klientské zóně si návštěvník nejen sjedná smlouvu, ale také si rovnou vyzvedne vybrané zařízení a koupí si k němu příslušenství, jako jsou kryty a obaly,“ popisuje Petra Jelínková, CEO společnosti.

Otevření prodejny ale není jedinou novinkou. Chystají se i další změny. Poptávka zákazníků ukazuje zájem o vybavení kanceláří a zasedacích místností. Klientům často chybí chytré obrazovky a projektory, a proto se portfolio zařízení, která Rentalit nabízí, brzy rozšíří.

Malé a střední firmy možnost operativního leasingu vítají

Malé a střední firmy si většinou pořizují několik zařízení najednou a zároveň musí řídit své cashflow, proto je pro ně možnost operativního leasingu od počátku velmi

zajímavá. Zásadní význam pro ně má také služba, kdy v případě rozbití počítače či notebooku dostanou náhradní přístroj, než bude ten jejich opravený. Navíc je v ceně leasingu i pojištění proti poškození a krádeži a záruční servis.

Další skupinou klientů jsou živnostníci, ti jsou ale obvykle váhavější a musejí si teprve zvyknout na koncept, kdy zařízení nevlastní. Většinou tedy služby operativního leasingu vyzkouší nejdříve u jednoho zařízení. „Když zjistí, že telefon funguje úplně stejně, jako kdyby byl jejich, a přitom mohou platit třeba jen 900 korun měsíčně, často přijdou sjednat smlouvu i na další vybavení,“ říká Petra Jelínková.

„Častým dotazem při sjednávání služby je možnost smlouvu předčasně ukončit. V Rentalitu jsme nastavili podmínky velmi příznivě. Smlouvu lze ukončit bez jakýchkoliv sankcí po uplynutí poloviny doby, na kterou byla smlouva sjednána.  Zákazník tedy hradí jen administrativní poplatek za vyřízení žádosti,“ dodává Petra Jelínková.

Rentalit

Zákazníky přivede partnerská síť


Zpočátku Rentalit fungoval jako e-shop, což se osvědčilo hlavně v období pandemie. Následně se ale začala budovat partnerská síť, do které patří velkoobchody, malé e-shopy, IT správcovské firmy, prodejny hardwaru a softwaru. Ty fungují přes zcela nový portál RentalitPro.cz.

„Partner bývá tím, kdo svým zákazníkům radí a doporučuje, jaká zařízení by si měli pořídit. Zná jejich potřeby i finanční možnosti. Naším cílem je, aby tito partneři nabízeli svým klientům i operativní leasing,“ říká Petra Jelínková. Do konce roku plánuje Rentalit uzavřít přibližně desítku partnerství.

V novém karlínském obchodě bude fungovat také značka Relodit, která cílí na zákazníky, kteří si chtějí pořídit kvalitní a výkonné vybavení pro hraní počítačových her.

Kamenná pobočka Rentalit
Rustonka office park Budova R2, Rohanské nábř. 693/10, 186 00 Praha 8 – Karlín (areál Rustonka), otevírací doba: Po–Pá 9:00–16.30


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !