Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.01. 2021
Dnes má svátek Miloš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rozhovor s Pavlem Novým – novou posilou seriálu Sestřičky

12. 01. 2021 | Televizní tipy
Novou posilou seriálu Sestřičky bude už brzy herec Pavel Nový. Coby profesor ekonomie, Cach, vstoupí do života Nadi v podání Daniely Kolářové. Pro Pavla Nového bylo setkání s Danielou Kolářovou před kamerami první po dlouhých čtyřiceti letech. Na jejich seznámení vzpomíná rád, herečka už ale prý o poznání méně…

Pavle, jaká je vaše postava v seriálu Sestřičky?

Moc pěkná, jen se na mě podívejte. Jmenuju se tu Cach. Určitě mám i křestní jméno, ale neshodli jsme se na něm. Říkají mi tady Břetislave, ale i Bořivoji a „pane doktore“. Zatím jsme to nevyřešili a děláme v tom divákovi binec. V každém případě to není doktor, ale inženýr ekonomie, poměrně vzdělaný člověk. Hraju tady celkem nezvyklý obor.

Rozhovor s Pavlem Novým – novou posilou seriálu SestřičkyJaká je jeho úloha v seriálu?

Je tady proto, aby pomohl, nebo možná naopak zkomplikoval, to se ještě neví, vyšetřování Nadi Hartmanové, kterou hraje Daniela Kolářová. Nevěděl jsem zpočátku, že to bude vážný, dělal jsem to na zábavu, ale najednou přituhuje a přituhuje.

Vašimi hereckými partnerkami jsou především kolegyně Daniela Kolářová a Dana Syslová…

S Danou Syslovou se sice potkáváme na různých natáčeních, ale neznáme se zase tak dlouho. Před patnácti lety jsme se potkali při natáčení poprvé. Předtím nikdy, vlastně jednou, kdysi v klubu ABC v dobách, kdy jsme to táhli noční Prahou, kdy byly na Václaváku otevřené buď jen stánky s buřty, nebo jeden nonstop, kde dobře vařili, nebo divadelní kluby. A Danielu Kolářovou jsem tady potkal po čtyřiceti letech.

Čtyřicet let jste se neviděli?

Ne, nebo možná někde v nějakém divadelním klubu, to nevím, ale při práci ne. A naše seznámení jí vůbec nechci připomínat, protože to pro ni zřejmě bylo trauma. Podle mě nic tak blbýho do té doby nezažila.

Jak to?

Seznamoval nás opravdu svérázným způsobem režisér Hynek Bočan při natáčení filmu Pytláci. Já jsem tam hrál takového podivného člověka, tatínka mi hrál Josef Somr a maminku, která mě měla ve třinácti, Jana Hlaváčová. A na konci toho filmu jsme s Danou skončili spolu. Jenomže ta poslední scéna se točila jako úplně první a Hynek Bočan nás strčil rovnou do postele. Přišel jsem županu do ateliéru, Dana už tam čekala, držela si deku pod bradou, byla celá nervózní. Sotva jsme se představili, strčil mě k ní. Od té doby jsme se neviděli. Až tady.

Teď natáčíte s ortézou, co se vám stalo?

Předevčírem jsem při procházce upadl na ledu. Vykloubil jsem si rameno a narazil zápěstí.

Jak se to řeší při natáčení?

Pomáhají mi do kostýmu a hraju s tím. Zapracovali jsme do děje, že jsem upadl na ledu.

Jak vůbec zvládáte tuhle covidovou dobu?

Já celkem v pohodě. Jsem doma, dodělali mi sluneční elektrárnu, budu soběstačný s elektřinou. Nosím roušku, dodržuju odstup a chovám se vstřícně k ostatním lidem. Když přijdu domů, umyju si ruce, jak mě naučila moje máma. Jsem na to zvyklý. Nestěžuju si. Mám důchod a točil jsem na Slovensku, tam jsem dokonce dostal normální peníze, eura. Jsou na tom lidé podstatně hůř, nedovedu si představit, že bych dělal v pohostinství nebo provozoval fitko. Obdivuju tyto lidi, že ještě drží pohromadě.

Vy jste onemocněním už prošel?

Ne, a dokonce ani nikdo z mé rodiny. Mám za sebou asi dvanáct testů, dvanáct negativních. Trochu spoléhám na to, že mám díky otužování dobrou imunitu.

Otužování je teď velmi populární mezi vašimi kolegy. Co na to říkáte?

Že s otužováním se začíná v létě, v zimě by je to mohlo stát život. Teď je to móda, tak se tím začali chlubit. Ale není na tom nic moc k chlubení. Nevím, proč se koupou ve Vltavě. Tam jsem se koupal jednou kvůli filmu Bába z ledu – a ta voda tam tak smrdí… Nevím, proč bych do ní dobrovolně lezl.
Venku je na nule, vy máte na sobě kraťasy a tenisky. Kolik stupňů musí být, abyste oblékl kalhoty?
Tohle jsou zimní kraťasy. Jednou mi omrzly uši, ale to bylo minus 30, a nohy mi ještě neomrzly. Otužuju se od dětství. Vyrůstal jsem na Šumavě, pořád jsme lítali venku – taky co doma, tam po nás chtěli, abychom uklízeli, a to nás nebavilo. Chytali jsme v mrazech pstruhy, spadl jsem do pivovarského rybníka, propadl se se mnou led. Myslíte si, že jsem se šel domů převléknout? Ne, ty tepláky se na mně zlomily.

Co si přejete do tohoto roku?

Mít se skvěle, skvěle, skvěle, a ať už jde virus do prdele. Čekám na očkování. Připravovali to odborníci, ale bohužel se jim do toho teď pletou politici.


Charakteristika postavy Cacha


Cach je profesor ekonomie, který vstoupí do života Nadi (Daniela Kolářová). Naďa v něm vidí naději a cestu k vyřešení vlastního rodinného případu. Je si jistá, že smrt jejího syna nebyla náhoda, a Cach, shodou okolností tchán padoucha Havleny (Kamil Halbich), by jí mohl nevědomky pomoci případ konečně rozplést. Naďa se proto rozhodne tajit svoji skutečnou identitu a za sebe nastrčí kamarádku Jarku (Dana Syslová). Prokoukne Cach Nadinu lest? A podaří se Nadě s jeho pomocí odhalit skutečné okolnosti synovy smrti?

Seriál Sestřičky můžete sledovat zase od pondělí 11.1.2021 ve 20.15 na Primě.Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Rozhovor s Pavlem Novým – novou posilou seriálu Sestřičky:

Rozhovor s Pavlem Novým – novou posilou seriálu Sestřičky
Rozhovor s Pavlem Novým – novou posilou seriálu Sestřičky
Rozhovor s Pavlem Novým – novou posilou seriálu Sestřičky
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !