Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.04. 2021
Dnes má svátek Marcela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Salhab Markus, Jägerová Bianca - Co sny vypovídají o dětské duši

1. 03. 2012 | Knižní tipy
Název knihy: Co sny vypovídají o dětské duši
Autoři: Salhab Markus, Jägerová Bianca
Nakladatelství: Knižní klub
Vázaná vazba
Formát: 132 × 207 mm
Rok vydání: 02/2012
Počet stran: 208 str.
Cena: 214 Kč

Kouzelníci, gorily či lední medvědi… děti mívají obvykle mnohem intenzivnější sny než dospělí. Plné fantazie a pohádkových bytostí, ale také děsivé a strašidelné. V každém snu se odrážejí jejich pocity, potřeby a konflikty, které velmi emotivně prožívají.

Autoři na mnoha příkladech ze své dlouholeté praxe ukazují, co jednotlivé sny znamenají, co vypovídají o pocitech dítěte, poskytují rodičům rady, jak si Co sny vypovídají o dětské dušimají s dětmi o jejich snech povídat a využít příležitosti dozvědět se o svém dítěti to, o čem by jinak neměli tušení.

Mají tak možnost nahlédnout do dětské duše a navázat s dítětem těsnější kontakt.

Ukázka z knihy:


Milá maminko,
milý tatínku,

kvůli dnešnímu ránu jsem opravdu smutná. Bylo to hloupé. Chtěla jsem vám vyprávět, co se mi zdálo. A ty ses, mami, rozzlobila a řekla mi, že mám s těmi pohádkami přestat. Mám prý si raději zavázat boty a sbalit školní brašnu. Když tedy nechcete můj sen slyšet, napíšu ho a vy si to můžete přečíst.

Zdálo se mi totiž, že umím lítat. Byla jsem v Evině pokoji a křeslo se najednou pohnulo. Potom jsem běžela po schodech do sklepa. Tatínek běžel za mnou a předběhl mě a já jsem pak dostala ještě větší strach. Ve sklepě byla rozbitá sprcha, kterou táta ještě nespravil. Tekla z ní voda a stoupala výš a výš, ale já utekla, uletěla jsem, protože jsem se předtím naučila lítat. Vyletěla jsem ven stfiechou. To byl můj sen.

Tuto knihu Salhab Markus, Jägerová Bianca - Co sny vypovídají o dětské duši koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách Bux.cz.

Vendi V.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
myslím, že to může být zajímavé a přínosné čtení
Obrázek uživatelky
profil
Jako malá jsem mívala sny o létání. Ráda bych se dověděla víc.
Obrázek uživatelky
profil
stálo by za přečtení
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles