Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 01.08. 2021
Dnes má svátek Oskar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3 školní batohy od hypermarketu Globus

17.08. - 23.08. 2020 | Aktuální soutěže

Globus

Všechny hypermarkety Globus se v srpnu a září mění na největší papírnictví s širokou nabídkou vybavení pro školáky všech věkových kategorií. Svému školákovi tady můžete pořídit kompletní výbavu od certifikovaných školních aktovek či batohů, po jejich vybavení včetně sešitů, obalů, psacích pomůcek, ale třeba i svačinových boxů, cvičebního úboru nebo přezůvek.

Pokud máte doma prvňáka a čeká vás takový nákup úplně poprvé, podívejte se na webové stránky www.globus.cz, kde najdete šikovné tipy a rady učitelky prvního stupně, na co se při nákupu zaměřit, ale třeba i ukázkový nákupní seznam výbavy potřebné do první třídy. Celý nákup si můžete ulehčit i díky chytré aplikaci, která má integrovaný nákupní seznam, díky kterému na nic nezapomenete. Navíc jej může každý člen rodiny kdykoli v čase aktualizovat. Kromě toho aplikace nabízí další vychytávky, se kterými si můžete váš nákup o dost ulehčit. Aplikaci si můžete bezplatně stáhnout na www.globus.cz.
Globus - výhry


Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 školní batohy od hypermarketu Globus probíhá od pondělí 17. srpna do 23. srpna 2020.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jeden ze tří školních batohů od hypermarketu Globus.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. srpna  2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 19. září 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Globus
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !