Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 05.12. 2023
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o 3x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih z Audioteka.cz

10.07. - 16.07. 2023 | Aktuální soutěže
Audioteka.cz

Chcete se při dlouhé cestě na dovolenou zabavit poslechem svižné komedie pro celou rodinu? Toužíte při lenošení na pláži po napínavém příběhu, ze kterého vás bude mrazit i v parném létě? Nebo jen plánujete doplnit svou sbírku audioknih, které vám zpříjemní volný večer stejně jako velký úklid? Pak se zúčastněte této soutěže. Každý ze tří výherců obdrží poukaz v hodnotě 500 Kč, za které si může pořídit titul či tituly z Audioteky. Jde o největší audioknižní platformu v Česku, jejíž katalog čítá více než 8 000 děl.

Výběr je skutečně pestrý. Kromě tisíců kvalitně zpracovaných jednohlasých nahrávek objevíte v katalogu i tituly v superprodukčním zpracování. Jejich obsazení je plné jmen hvězdných interpretů. O dokonalý posluchačský zážitek se postará perfektní zvuk a působivé audio kulisy. Zastoupeny jsou přitom různé žánry od komedií po mysteriózní příběhy s prvky hororu. Čerstvou novinkou je audioseriál Tirák. Autorem námětu i scénáře je Petr Kolečko, který se chopil také režie. Čeká vás tedy velká audioknižní jízda plná svérázného humoru a nečekaných situací. V hlavní roli kamioňáka Franty se představí Jakub Prachař.

Příznivcům detektivek doporučujeme například novinku od královny tohoto žánru Agathy Christie. Její detektivní hra Svědkyně obžaloby se dočkala superprodukčního zpracování, které vás v mžiku přenese na soudní líčení, kde nebude nouze o překvapivé důkazy a zvraty.

Sázkou na jistotu je i rodinný audioseriál Holubník s příběhy třígenerační rodiny, která žije v jednom domě na pražských Vinohradech. K obsazení v čele s Jiřím Lábusem a Taťanou Medveckou pravděpodobně netřeba nic dodávat.

Audioteka.czPravidla soutěže:
Soutěž o poukazy v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih z Audioteka.cz probíhá od pondělí 10. července do neděle 16. července. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

Tři z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih dle vlastního výběru z katalogu na www.audioteka.cz.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. července a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. července 2023 na emailovou adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou odpověď, více informací k audioseriálu Tirák
i další tipy k poslechu naleznete na audioteka.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !