Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

 | 

Abychom docílili spravedlivého vyhodnocení soutěží, je nastaven tento systém, jak zjistit výherce:

Celkový počet soutěžících, kteří odpověděli správně, vydělíme počtem výher, ke kterým jsme přidali +1 (toto číslo je nutné přidat, aby nevyhrávali soutěžící na prvních a posledních místech). Získáme tak číslo, které zaokrouhlíme směrem dolů tak, aby končilo číslem 5 nebo 0. Potom vyhrává násobek tohoto čísla až do výše počtu výher. Celý tento systém výpočtu zajišťuje počítačový program, aby nebylo možné výsledky jakkoli ovlivňovat.

Příklad: Soutěže se účastnilo 3 668 čtenářek, z nich 3 473 odpovědělo správně. Soutěžilo se o 5 výher. 3473 / 6 (5+1) = 578,83 - zaokrouhlíme dolů (končící 0 nebo 5) na 575 .

V této soutěži vyhráli uživatelé, kteří odpověděli správně a byli na 575, 1150, 1725, 2300 a 2875 místě. Místo určuje, kdy byla odpověď přijata naším systémem.

(Tímto principem je zajištěno, že vyhrát lze v jakýkoli den v týdnu a často se stává, že výherci jsou i z pondělního rána i nedělního odpoledne, jednoduše každý den lze vyhrát a šance na výhru jsou stejné.)


Z důvodů zvýšení cen poštovného neodesíláme výhry na Slovensko ani do jiných zahraničních států. V případě výhry bude výherce kontaktován a výhra mu bude zaslána na udanou adresu v ČR.

Rozesílání výher

Výhry budou rozesílány poštou nejpozději do 30 dnů od vyhlášení výsledků soutěže (pokud není uvedeno jinak).

Pořadatel soutěže neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře či výhry samotné po jejich podání k poštovní přepravě Českou poštou. V případě, že výhra nebude účastníkem soutěže vyzvednuta a vrátí se na adresu pořadatele, bude možné ji zaslat opakovaně v termínu dle písemné dohody s pořadatelem, ale již za úplatu úhrady ceny poštovného dle tarifů České pošty, nejpozději však do 2 měsíců od vyhlášení výsledků soutěže, poté výhra propadá. Účastník je oprávněn reklamovat nedoručení výhry v průběhu 2 měsíců od oznámení výhry. Po tomto termínu již zaniká nárok na výhru.

Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit výhru v případě vyčerpání zásob jinou výhrou podobné hodnoty; o náhradě výhry rozhoduje výlučně pořadatel.

Výhry není možné směnit za hotovost, vyměňovat za body ve věrnostním klubu a rovněž není možné je vymáhat soudní cestou.

Dle zákonů ČR se reklamace na výhry v soutěžích nevztahují. 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Vstupenka