Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o ALPA SPORT pack se sportovními gely a ručník

8.06. - 14.06. 2020 | Aktuální soutěže
ALPA
Alpa SPORT

Vás nenechá ve štychu!


Nyní ve sportovním  DUO packu  na kolo, turistiku, běh, do fitka nebo jinam.

Praktický ALPA SPORT pack

připraví tělo na zátěž a po ní pomůže cítit se FIT. A je úplně jedno, jestli jste sportovec nebo se hýbete jen pro radost. Emulze a gely zvýší svalové prokrvení a uleví ztuhlým svalům. Urychlují regeneraci pohybového aparátu a výborně zafungují nejen při sportu.
Jsou výbornou přípravou na těžkou fyzickou práci a pomohou i tehdy, když se cítíte jako rozlámaní.
Na ALPU se můžete spolehnout. Vrací vás do hry už 107 let. 

Přirozené je hýbat se! Pohyb zásadně ovlivňuje kvalitu života ať jste mladí nebo staří, tlustí nebo hubení, bohatí nebo chudí…
Současný životní styl vykonává svoje a způsobuje závažné disfunkce pohybového aparátu. Ty pak vyvolávají boleti a další nechuť hýbat se. Zásadou je, do tohoto stadia se vůbec nedostat a to v žádném věku. Je to každého volba, ale je zapotřebí vědět jak. Posilování a strečink jde ruku v ruce a jedině tak zůstane tělo v pohodě. A co budete potřebovat? Základem je vůle a odhodlání – pomocníkem ALPA SPORT. Připraví tělo na zátěž a po ní pomůže cítit se FIT. A je úplně jedno, jestli jste sportovec nebo se hýbete jen pro radost.
ALPA SPORT DUO

Pravidla soutěže:
Soutěž o ALPA SPORT pack probíhá od pondělí 8. června do 14. června 2020.  
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají ALPA SPORT pack se sportovními gely a ručník ALPA.ALPA Sport packVyhodnocení soutěže proběhne dne 15. června 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách ALPA
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !