Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 27.01. 2021
Dnes má svátek Ingrid
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balíčky ALPA Sport emulze, masážní gel a ručník

16.11. - 22.11. 2020 | Aktuální soutěže
ALPAHýbejte se s ALPOU SPORT.


Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu výrazně snižují fyzickou kondici. Běžná námaha se pak zdá být náročnější a snižuje se i psychická pohoda. Sezení je třeba kompenzovat a naložit si přiměřenou aerobní zátěž, ideálně venku na čerstvém vzduchu. Pohyb totiž podporuje okysličení buněk v těle a nedovoluje jim předčasně stárnout.

Nezáleží na tom, jestli chodíte, běháte, jezdíte na kole nebo cvičíte, důležité je tělo na pohyb připravit a po výkonu u dopřát uvolnění. Nedojde tak ke svalovým spasmům, které blokují tělo a způsobují bolest.

Ideální tandem vytvoříte s ALPOU SPORT.

Emulze Start a Relax rozehřívají svaly před výkonem a po něm jim umožní zasloužený relax.  Sázejí na ně profesionální sportovci a maséři např. známý Pavel Křížek, masér prvoligového týmu FC Vysočina. „Na ALPU nedám dopustit. Přípravky si drží prvotřídní kvalitu a při mé práci jsou nepostradatelné. Díky ideální konzistenci se s nimi krásně pracuje a výborně je snáší i pokožka.“

ALPA Sport ale není jen pro sportovce. To potvrzuje i Zuzana Novotná, která propadla běhání. „ALPA Start mi pomáhá svaly krásně rozehřát než vyběhnu a naopak. Po výkonu používám ALPU Relax pro svalové uvolnění. ALPA jednoduše funguje a má výbornou cenu, takže nemusím utrácet za drahé přípravky.
výhra - ALPA ručník

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky ALPA Sport emulze, masážní gel a ručník probíhá od pondělí 16. listopadu do 22. listopadu 2020.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček ALPA Sport emulze hřejivá a chladivá, masážní gel a ručník

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách ALPA.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !