Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o depilátory chloupků Veet od Alza Maxi drogerie

15.01. - 21.01. 2018 | Aktuální soutěže

Alza Maxi drogerie

Vyhrajte a ušetřete

na kosmetických salonech


 
S depilátorem VEET Sensitive Precision budete zase o chloupek krásnější. Tento skvělý pomocník vám totiž pomůže nejen s šetrným zastřihováním a přesnou úpravou chloupků na obličeji i citlivých částech těla, ale též s prostříháním a tvarováním obočí.

Přečtěte si více o tom, jak jednoduché je jeho používání.

A pokud kromě peněz chcete ušetřit i čas, vyzkoušejte online drogerii Alza MAXI, která nabízí zboží za internetové ceny a s možností množstevních slev. Vše si tak budete moci v klidu pořídit z domova či třeba cestou z práce prostřednictvím mobilního telefonu. A to s možností doručení už v den objednávky.


VEET Sensitive Precision

Pravidla soutěže:
Soutěž o VEET Sensitive Precision probíhá od pondělí 15. ledna do neděle 21. ledna.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají VEET Sensitive Precision.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 25. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraciNápovědu hledejte na stránkách Alza Maxi drogerie
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !