Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.05. 2024
Dnes má svátek Ivo
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

SOUTĚŽ o doplňky stravy Naturevia pro aktivní dovolenou

17.07. - 23.07. 2023 | Aktuální soutěže

Naturevia

Desítky kilometrů denně na kolech, dlouhé výšlapy po horách či sprinty po památkách dokážou unavit. Chcete-li se svými dovolenkovými plány udržet krok a vždy dorazit do cíle, zapojte se do naší soutěže o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, díky kterým nebudete vědět, co je únava!


Hořčík sníží únavu a vyčerpání


Naturevia Magnesium 1 MEGA
Trasy máte naplánované, potrénovali jste a nemůžete se dočkat, až se přiblíží den D. Ale pozor, než se opřete do pedálů a vyrazíte na cyklostezku, měli byste doplnit hořčík. Právě tento minerál je nepostradatelný pro vaše tělo při fyzické i psychické zátěži a platí u něj rovnice, že čím větší výzvě čelíte, tím více ho potřebujete. Magnesium hraje zásadní roli v hospodaření s energií a je také důležité pro správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun vám pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit během sportu či po něm. Zároveň také přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Takže plánujete-li aktivní dovolenou, měli byste s sebou rozhodně hořčík mít. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tableta vám zajistí dostatečnou denní dávku hořčíku a pokryje i zvýšenou denní potřebu tohoto minerálu. Mimochodem hořčík oceníte i během psychicky náročných dnů a k nim v mnoha případech rodinná dovolená patří.

Naturevia Koenzym Q10 Cardio
Koenzym dodá vitalitu 


Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu a vitalitu. Tato životně důležitá látka, která se zařazuje k vitaminům, má klíčovou roli při tvorbě energie a prevenci buněčné degradace. Kolem čtyřicítky začne přirozeně hladina koenzymu Q10 v těle klesat. Tento pokles je spojen s urychlujícím se stárnutím a na sobě ho pocítíte tak, že máte méně energie a rychleji se unavíte. Změnit to mohou doplňky stravy. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Stačí jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky kterým budete v kondici, plní energie a aktivní dovolenou si užijete naplno.


Pravidla soutěže:
Soutěž o doplňky stravy Naturevia pro aktivní dovolenou probíhá od pondělí 17. července do neděle 23. července.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 Mega a Koenzym Q10 cardio v hodnotě 650 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. července a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. srpna 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou odpověď najdete na stránkách Naturevia
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !