5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o Frosch EKO Aviváž Aloe vera a Odstraňovač skvrn

27.02. - 5.03. 2023 | Aktuální soutěže
Frosch EKO výhry

Oblast Moravského krasu obohatilo pět tisíc

nově zasazených stromků


Zákazníci ekologických produktů se zelenou žabkou Frosch přispěli k výsadbě pěti tisíc nových stromků v oblasti Moravského krasu. Za každé dva produkty zakoupené u vybraných zákazníků nakoupila a zasadila firma Frosch novou sazenici.
FroschVýsadba 5000 stromků proběhla v oblasti Moravského krasu v místech poškozených suchem a kůrovcem. Do výsadby se zapojili také zaměstnanci, kteří během jednoho podzimního dne zasadili 700 kusů sazenic buků. Výsadba, výběr ploch k osázení a všechny ostatní kroky firma konzultovala se zkušenými lesníky, kteří rozhodli kde a jaký druh stromku bude vysazen, aby byl co nejlépe podpořen místní ekosystém.
Vybráno bylo osm druhů dřevin od javorů, modřínů, buků až po smrky. Na první výsadbu naváže další, v každém cyklu přitom může být vysazeno až 30 000 sazenic. Projekt to není nahodilý. Značka Frosch každoročně usiluje o to, aby svými inovacemi přispěla k udržování životního prostředí. Rovněž je pro ni podstatné, aby její výrobky byly ekologické během celého životního cyklu. Zohledňuje ekologické principy při výběru surovin a volbě dodavatelů, při práci s energiemi, obaly až po to, aby byly všechny produkty snadno biologicky odbouratelné a obaly zcela recyklovatelné a produkty tak nezanechávaly žádnou ekologickou stopu. Projekt podpořil zhruba čtyři sta padesáti malých vlastníků lesa v oblasti.

Značka Frosch každoročně obhajuje certifikaci EMAS, kterou společnost poprvé získala již v roce 2003. EMAS je přitom jedna z nejvyšších a nejkomplexnějších evropských certifikací týkající se ekologie a ochrany životního prostředí, které předchází důkladný audit.

Frosch děkuje všem svým partnerům i zákazníkům za to, že společně usilují o lepší budoucnost. Více o projektu a seznam partnerů naleznou zájemci
na Zasaďte strom se žabkou Frosch | Frosch-eko.cz

FroschPravidla soutěže:
Soutěž Frosch EKO Aviváž Aloe vera a Odstraňovač skvrn probíhá od pondělí 27. února do neděle 5. března 2023.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

8 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Frosch: Frosch EKO Aviváž Aloe vera 750 ml, Frosch EKO Odstraňovač skvrn á la žlučové mýdlo a eko láhev na pití.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 6. března 2023 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. března 2023 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách produktů Frosch
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !