První jarní den 2023První jarní den 2023 Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.03. 2023
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o opalovací olej SynCare SUN Protect s betakarotenem

4.07. - 10.07. 2022 | Aktuální soutěže

opalování se SynCare
SynCare olej SUN Protect s betakarotenem

Chrání pokožku, aniž by bránil zdravému bronzu  

SynCare olej SUN Protect s betakarotenem
Opalovací olej SynCare SUN Protect s betakarotenem je přípravek s vysokou ochranou SPF 50. Bezpečně chrání pokožku, aniž by bránil jejímu zhnědnutí. Právě naopak! Díky obsahu beta karotenu podporuje dosažení zdravého bronzu a současně zamezuje stárnutí kůže.Pobyt na slunci si tak můžete u žívat bez obav ze spálení.

Olej se krásně roztírá a díky bezpečnému obalu ve spreji nikam nevyteče. Pokožku krásně vyhladí, jemně promastí a zabrání tak vysušování a tvorbě šupinek. Je vhodný na tělo i obličej pro všechny typy pokožky.

Seženete ho jednoduše na e-shopu značky za 441 Kč. Navíc tady najdete řadu cenných rad pro zdravé opalování.


Správný výběr a použití opalovacích přípravků


Co je SPF faktor na přípravku: Pokud například naše kůže bez ochrany začíná na slunci začervenávat po 10 minutách, pak nákupem SPF 30 prodloužíme tuto doba na 30 x 10 minut = 300 minut, tj. 5 hodin. Vyšším SPF začínáme a postupně SPF snižujeme. U dětí v Česku začínáme SPF 50+, dospělým zpravidla stačí SPF 30. Sílu filtru snižujeme nejdříve po dvou opalovacích dnech.
Jen dostatečné množství přípravku zaručuje účinnost. Dosažení stupně SPF ochrany, který je deklarován na přípravku, je vázáno na dodržení aplikační dávky, tj. 32 g u dospělého člověka.
Voděodolnost přípravku snižuje množství opalovacího přípravku, kterou je nezbytné použít po koupeli. Absolutní voděodolnost neexistuje. Je vhodné obnovit alespoň 50 % doporučeného množství


Pravidla soutěže:
Soutěž o SynCare olej SUN Protect s betakarotenem probíhá od pondělí 4. července do 10. července 2022. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají SynCare olej SUN Protect s betakarotenem.SynCare Sun Protect


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. července 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. července 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách kosmetiky SynCare
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !