Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o plochý mop Ultramat TURBO od Viledy

19.02. - 25.02. 2018 | Aktuální soutěže

Vileda ultramat turbo
Vytírání nebylo nikdy jednodušší


Stále ještě stíráte podlahy hadrem, který máčíte ve vodě? Tak už toho nechte a radši šetřete své ruce a záda. S příchodem mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se podlaha bude blýskat během chvíle. A to bez námahy!
Ultramat TURBO
Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy vás zaujme snadným používáním, vysokou kvalitou a do detailu promyšleným zpracováním. Je vybaven praktickým pedálem, který rotačním systémem mop vyždímá do poslední kapky. Tím vám odpadne námaha při ždímání. Na praktičnosti mopu přidává i zjednodušení vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO garantuje samotný mycí návlek mopu, který je vyroben ze dvou druhů vláken. Mikrovlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní část účinně odstraňuje i velmi zaschlé nečistoty. Mycí návlek má dlouhou životnost a dá jednoduše vyprat i v pračce. 

Výhodou je také přizpůsobitelná délka teleskopické tyče. Bez ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou se použitím mopu Ultramat TURBO dočkáte okamžitého výsledku. 

Pravidla soutěže:
Soutěž o mop Ultramat TURBO od Viledy probíhá od pondělí 19. února do neděle 25. února 2018.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 25. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Vileda.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !