Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.03. 2023
Dnes má svátek Dita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vouchery v hodnotě 2000,-Kč na nákup barefoot bot od naBOSo.cz

12.09. - 18.09. 2022 | Aktuální soutěže
naBOSo.cz
naBOSo.cz


Proč obouvat barefoot neboli takzvané bosoboty?


Způsob naší chůze totiž ovlivňuje stav celého organismu. Zdeformované prsty, ale i bolesti zad, hlavy či kolen jsou pouze malým výčtem toho, co může chůze v běžných botách způsobovat. AŽ 90 % lidí tyto problémy zná. Cesta, jak se těchto i dalších potíží zbavit, je přitom snadná – stačí nazout barefoot boty. Nejenže umožníte chodidlům plnit jejich přirozenou funkci, ale taktéž nastartujete svůj metabolismus, posílíte imunitu a tělo jako takové celkově srovnáte. To vše bez podpatků, bez špičatých módních výstřelků, kde jen mučíte své prsty, s tenkou podrážkou, díky které zase získáte kontakt se zemí, a navíc s lehkostí, kterou na noze skoro neucítíte. Takové jsou barefoot boty z naBOSo.cz.

naBOSo.cz


Pravidla soutěže:
Soutěž o vouchery v hodnotě 2000,-Kč na nákup barefoot bot od naBOSo.cz probíhá od pondělí 12. září do neděle 18. září. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají voucher v hodnotě 1000,-Kč na nákup barefoot bot v e-shopu nebo v jedné z prodejen naBOSo.cz.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. září 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny emailem do 10. října 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách e-shopu naBOSo.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !