Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 01.08. 2021
Dnes má svátek Oskar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte a užijte si advent plný Haribo překvapení

9.11. - 15.11. 2020 | Aktuální soutěže

HARIBO











Advent s Haribo

Adventní čas klepe na dveře. V tomto období, kdy je všude okolo cítit kouzelná atmosféra, se děti čím dál více těší na vánoční nadílku. Zpříjemněte jim zdánlivě nekonečné čekání na Ježíška a třeba k Mikuláši jim pořiďte adventní kalendář od společnosti Haribo. Každý den na ně bude čekat malé sladké překvapení.

Čas vánoční

HARIBO

Společnost Haribo myslí na malé i velké milovníky želatinových bonbonů a jako každý rok přichází se speciální vánoční edicí. Kromě perličkových bonbonů Haribo Perl Kugeln představuje třeba i balení Haribo Merry Christmas, ve kterém najdete mini balíčky s oblíbenými želatinovými bonbony s vánoční tematikou. Ve vánoční limitované edici nechybí ani adventní kalendáře Haribo, za jejichž dvaceti čtyřmi okénky se ukrývají mini balení oblíbených medvídků Goldbären, Happy Cola, Phantasia a mnohých dalších, nechybí ani oblíbené ovocné karamely MAOAM.

Rodinné stoleté výročí

Letošní prosinec je pro Haribo velice důležitý, 13.12. totiž tato německá společnost oslaví 100. výročí svého založení. Sto let je opravdu dlouhá doba, Haribu se jí však podařilo projít velmi dobře. Až na válečná léta, kdy se vzhledem k nedostatku surovin stočila výroba k farmaceutickému segmentu, se společnosti dařilo stále růst a vyvíjet nejen technologie, ale i nejrůznější druhy nových želatinových či lékořicových bonbonů a podpory prodeje. Haribo je dodnes rodinnou firmou, v jejím čele stojí třetí generace potomků zakladatele Hanse Riegla. Jejich hlavní motto zůstává stále stejné: přinášet lidem radost a zpříjemnit jim společné chvíle.

HARIBO



Pravidla soutěže:
Soutěž o adventní kalendář HARIBO probíhá od pondělí 9. listopadu do 15. listopadu.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají adventní kalendář HARIBO.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 1. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na www.haribo100let.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !