Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 27.01. 2021
Dnes má svátek Ingrid
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o jeden ze 3 mopů VILEDA

16.11. - 22.11. 2020 | Aktuální soutěže
Představa úklidem ztraceného odpoledne není nikomu zvlášť příjemná. Obzvlášť na podzim, kdy si přineseme z venku do bytu bláto nebo listy, je to však potřeba víc než kdykoliv jindy. Žijeme však v moderní době, kdy nám práci mohou usnadnit pomocníci, kteří jsou pro tuto činnost přímo stvořeni. Zasoutěžte si s námi o jeden ze 3 mopů Vileda a úklid bude pro vás hračka.

VILEDA TURBO

Set Vileda TURBO je přeborníkem v péči o všechny typy tvrdých podlah. Je to kombinace třásňového mopu a kbelíku se šlapacím pedálem. Jedinečná hlavice Turbo mopu je tvořená ze dvou druhů třásní – které si poradí s mastnotou, prachem ale i s odolnými nečistotami a přitom nepoškrábe vaší podlahu. Navíc tenká mikrovlákna, které obsahuje hlavice mopu, fyzicky perfektně přilnou k podlaze a odstraní více než 99% bakterií* bez potřeby chemikálií. Díky kbelíku se šlapacím pedálem se při úklidu nemusíte ohýbat a tak šetříte vaše záda.
VILEDA

ULTRAMAT TURBO

Set Ultramat Turbo je ideálním společníkem pro ty, kdo nechtějí strávit drhnutím podlahy celý den. Jedná se o plochý mop a kbelík se šlapacím pedálem, jenž vám jednoduše a efektivně díky rotačnímu systému vyždímá mop bez jakékoli námahy. Navíc díky unikátnímu tvaru ždímače zabraňuje vystříknutí vody. Mop obsahuje taky dva druhy vláken, pro efektivní úklid. Červená abrazivní vlákna odstraní i zaschlé nečistoty a bílá mikrovlákna odstraňují mastnotu a šmouhy a taky 99% baktérií* z povrchu podlahy.

ULTRAMAT XL TURBO

Tato sestava usnadňuje, urychluje a zefektivňuje úklid všech typů tvrdých podlah. Speciální návlek mycí hlavice obsahuje 2 druhy vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe uklidí i zaschlé nečistoty. Navíc obsažená mikrovlákna odstraní 99 % bakterií* z vaší podlahy jen za pomocí vody! A protože je rozměr hlavice oproti standardnímu Ultramatu Turbo  větší, s úklidem podlahy budete dříve hotovi. Samozřejmostí je taky kbelík, se šlapacím pedálem pro snadné ždímaní mopu, které zanechá vaše ruce čisté.
* Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii
Vileda TURBOPravidla soutěže:
Soutěž o jeden ze 3 mopů Vileda probíhá od pondělí 16. listopadu do 22. listopadu.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají  jeden z výše popsaných mopů Vileda pro snadný úklid.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Vileda
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !