Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.01. 2021
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte balíček péče o citlivou pokožku - PYTHIE BIOGAMA

30.11. - 6.12. 2020 | Aktuální soutěže
BARD
Pythie BioGama

Zima a chladné měsíce nedávají zabrat jen naší imunitě, ale i naší pokožce, jejíž stav se v tomto čase často zhoršuje. A co teprve pokud trpíme kožními problémy nebo se potýkáme s narušenou pokožkou.

BioGama olejová koupelVyhrajte proto speciální jemnou mast Pythie BioGama od českého výrobce B.A.R.D. Mast je založena na blahodárných účincích chytré houby neboli pythium oligrandum a poskytuje tak doslova první pomoc narušené a suché pokožce nebo kůži náchylné k ekzémům a lupénce. Chytrá houba v masti zvládne navracet kůži hydrataci, pevnost, pružnost a vitalitu a účinně ji tak zbavovat suchosti. Bojuje také proti kožním problémům a sklonům k lupénce a ekzémům a podporuje celkově zdraví a přirozený stav pokožky. Jemná mast Pythie BioGama má příjemnou jemnou strukturu, která se snadno roztírá a rychle vstřebává. Ideální je její aplikace na postižené místo 2x denně nebo dle potřeby a není vhodné ji kombinovat s jinými kosmetickými přípravky.

Její účinek můžete ale naopak ještě podpořit speciální olejovou koupelí Pythie BioGama, která rovněž napomáhá řešit stav naší pokožky. Ideální je pro osoby se sklonem k lupénce a ekzémům, ale vhod přijde i u péče o suchou pokožku nebo u osob s narušenou kůží. Její princip je rovněž založen na blahodárných účincích chytré houby, které pokožce celého těla dodávají hydrataci, a navrací pevnost a pružnost. Olejová koupel Pythie BioGama je tak ideální jako prevence před zhoršujícím se stavem pokožky. Stačí vždy jednu čajovou lžičku přimíchat do vlažné koupele a o naši pokožku bude postaráno. Přesvědčte se, že i problematická kůže může být krásná a zdravá.


Pravidla soutěže:
Soutěž o balíček péče o citlivou pokožku - PYTHIE BIOGAMA probíhá od pondělí 30. listopadu do 6. prosince 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček péče o citlivou pokožku - PYTHIE BIOGAMA  – jemná mast a koupel.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 7. prosince 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 22. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Pythie BioGama
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !