Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Zdeněk Pohlreich bude zase řádit

Zdeněk Pohlreich bude zase řádit
17. 01. 2010 Televizní tipy
Kuchař jako VIP host zábavné soutěže Hádej, kdo jsem? To tu ještě nebylo! Odborná herecká porota ve složení Martin Zounar, Alice Bendová, Bob Klepl a Eva Holubová za škraboškami dlouho tápala, protože …více»

Moderní román Velikonoční průvod

Moderní román Velikonoční průvod
17. 01. 2010 Knižní tipy
Už jako malá děvčátka se od sebe Sarah a Emily hodně lišily. Emily vzhlíží ke své uvážlivé starší sestře a žárlí na její blízký vztah s jejich nepřítomným otcem a později na její zdánlivě zářné …více»

S Italem v kuchyni II.

S Italem v kuchyni II.
16. 01. 2010 Televizní tipy
Krevety Ă  la Hollywood, rajčatová polévka pappa al pomodoro, italská sekaná polpettone, brambory po sorrentinsku a královský moučník babĂ  I když právě vrcholí období, kdy si lidé dávají, nebo už  …více»

Lásky žár - o cestě s láskou, zklamáním i nenávistí

Lásky žár - o cestě s láskou, zklamáním i nenávistí
16. 01. 2010 Knižní tipy
Hlavní postavou románu je mladý burzovní makléř, který se vzdal skvěle placeného zaměstnání a hledá nové podněty. Vydává se na cestu autobusem do Turecka, ale autobus havaruje. David si pamatuje jen  …více»

Česká domácí kuchařka I. díl

Česká domácí kuchařka I. díl
15. 01. 2010 Knižní tipy
Osvědčené recepty tradičních kuchařek pro moderní českou kuchyni. Kuchařka je souborem receptů ze starých českých kuchařek A. Kejřové a M. Kuchařové, které sestavila šéfredaktorka časopisu F. O. O. D …více»
 

Mladší o pár let

Mladší o pár let
14. 01. 2010 Televizní tipy
Na obrazovkách Televize Prima startuje nový pořad Mladší o pár let, který poradí, jak si snadno a rychle vylepšit svůj vzhled a vypadat o pár let mladší. Nebude měnit životy, ale pomůže při hledání …více»

O zubaté vagíně a králi penisů

O zubaté vagíně a králi penisů
14. 01. 2010 Knižní tipy
Unikátní soubor čtyřiceti pohádek a mýtů ze všech kontinentů se točí stále kolem jednoho tématu – lidské sexuality. A pro mnohé čtenáře bude překvapením, že už v dávných dobách se naši předkové …více»

Nový film - Kniha přežití

Nový film - Kniha přežití
14. 01. 2010 Kultura
V nepříliš vzdálené budoucnosti, asi třicet let po konečné válce, prochází pustinami kontinentu, který býval Amerikou, osamělý muž. Všude kolem něj se nacházejí opuštěná města, rozpadající se silnice …více»

Čemu dává přednost Bára Basiková?

Čemu dává přednost Bára Basiková?
13. 01. 2010 Úspěšní lidé
V dalším vydání zábavného pořadu Hádej, kdo jsem! se můžete těšit na zpěvačku a trojnásobnou maminku Báru Basikovou. Kdysi známá rockerka a léta úspěšná muzikálová zpěvačka si už ve svém oboru splnila …více»

Pouta - thriller o temnotě a lásce, zničení a osvobození, vězení a útěku

Pouta - thriller o temnotě a lásce, zničení a osvobození, vězení a útěku
13. 01. 2010 Novinky
Právě dokončený film Pouta je thriller s temným příběhem. Nabízí strhující, napínavou podívanou, kterou prostupuje stálý pocit ohrožení a nepředvídatelně jednající hrdina. Nový český film natočil  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !