Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Lidské tělo. Jak funguje lidské tělo a jak vypadá uvnitř?

Lidské tělo. Jak funguje lidské tělo a jak vypadá uvnitř?
1. 11. 2009 Knižní tipy
Jak funguje lidské tělo a jak vypadá uvnitř? Jak pracuje lidský mozek? Co podnikne organismus, když je napaden virem? Z čeho se skládá krev? Jaká je struktura lidských svalů? Skvělá prostorová grafika …více»

Premiéra filmu Taková normální rodinka

Premiéra filmu Taková normální rodinka
31. 10. 2009 Televizní tipy
Film Taková normální rodinka je komedií o směšných lidských slabůstkách, komických i absurdních situacích, ale především o sounáležitosti, toleranci a lásce, která drží rodinu pohromadě. …více»

Duety …když hvězdy zpívají – live již od soboty 31. října!

Duety …když hvězdy zpívají – live již od soboty 31. října!
31. 10. 2009 Televizní tipy
Velkolepá pěvecká show Duety …když hvězdy zpívají začíná již 31. října prvním přímým přenosem na ČT1 od 20:00 hodin. Následovat bude každou sobotu, s výjimkou 14. 11. – diváci Duety uvidí v neděli …více»

Polepšovna mazlíčků 9. Archie

Polepšovna mazlíčků  9. Archie
31. 10. 2009 Televizní tipy
V devátém dílu unikátního časosběrného pořadu televize Nova Polepšovna mazlíčků poznáme typicky "rozvodového" psa, tříletého trpasličího pinče Archieho. Dokáže odbornice na problémové chování psů …více»

Škola volá - zábavná cvičení

Škola volá - zábavná cvičení
31. 10. 2009 Knižní tipy
Připravte své děti do školy! Soubor zábavných cvičení umožňuje dětem procvičit si poznávání barev a tvarů a získat tak hravým způsobem základní vědomosti potřebné pro nástup do školy. …více»
 

Miro Žbirka přichází s Empatií

Miro Žbirka přichází s Empatií
29. 10. 2009 Úspěšní lidé
Přesně uprostřed koncertního turné vydává Universal Music nové studiové album Mira Žbirky s podmanivým názvem Empatia. Pilotní singl nového alba Tento song už od léta úspěšně rotuje rádii. …více»

Otázky a odpovědi pro holky

Otázky a odpovědi pro holky
28. 10. 2009 Knižní tipy
Otevřené odpovědi na všechny otázky, které jsou v průběhu dospívání důležité! Jak se mám vyznat ve svých pocitech? Měla bych svým rodičům říkat všechno? Musím se stydět za své tělo?  …více»

Dům snů 7: Svatba jako řemen!

Dům snů 7: Svatba jako řemen!
27. 10. 2009 Televizní tipy
Po dvou měsících každodenní dřiny čeká v sedmém dílu na soutěžící v show Dům snů řada překvapení.Vyřazení zelení Radek a Ivana určí za kapitány černý pár,Martinu a Filipa.A čekají nás další překvapení …více»

Tak já teda jdu aneb Moje Svatojakubská pouť

Tak já teda jdu aneb Moje Svatojakubská pouť
27. 10. 2009 Knižní tipy
Jednoho mlhavého červnového dne překoná zapřisáhlý gaučový povaleč Hans Peter Kerkeling sám sebe a pln pokory i odhodlání vyrazí z jihofrancouzského městečka Saint-Jean-Pied-de-Port. …více»

Goyovy přízraky

Goyovy přízraky
26. 10. 2009 Knižní tipy
Dvorní malíř Goya je pro své umění portrétovat velmi vyhledáván ve vysoké španělské společnosti. Mladý inkvizitor Lorenzo v jeho dílně zahlédne portrét dcery bohatého obchodníka.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !