Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Les mrtvých - film z česko-slovenského pomezí

Les mrtvých - film z česko-slovenského pomezí
18. 10. 2009 Televizní tipy
Napínavý film z česko-slovenského pomezí roku 1919 Les mrtvých natočil v Centru dramatické tvorby Televizního studia Brno České televize režisér Jiří Svoboda. Film uvede ČT1 v neděli 18. října 2009. …více»

Petra Neomillnerová – Sladká jak krev

Petra Neomillnerová – Sladká jak krev
18. 10. 2009 Knižní tipy
Sladká jak krev je fantasy kniha od české autorky Petry Neomillnerové, kterážto má na svém kontě již několik fantasy knih s ústřední postavou neohrožené ženy. Hlavní hrdinkou této knihy je Tina Salo. …více»

Polepšovna mazlíčků 7. Akim

Polepšovna mazlíčků  7. Akim
17. 10. 2009 Televizní tipy
V sedmém dílu unikátního časosběrného pořadu Polepšovna mazlíčků poznáme brazilskou filu Akima, který je agresivní k ostatním psům a částečně i lidem. Povely sice ovládá, ale většinou na ně nehodlá …více»

Párování na Manhattanu

Párování na Manhattanu
16. 10. 2009 Televizní tipy
Jste singl? Chcete se seznámit, ale ne a ne najít toho pravého? Jak druhé pohlaví oslovit? O čem mluvit? Jak se chovat? Jak zaujmout? Odpovědi na tyto otázky naleznete při sledování nového seriálu. …více»

Natáčí se nový seriál Znamení koně

Natáčí se nový seriál Znamení koně
16. 10. 2009 Televizní tipy
V napajedelském hřebčíně na Zlínsku začalo v těchto dnech natáčení nového původního seriálu České televize z prostředí koňské farmy a dostihů. Seriál Znamení koně vzniká v Centru dramatické tvorby. …více»
 

Posílení pánevního dna

Posílení pánevního dna
15. 10. 2009 Knižní tipy
Čekáte děťátko? Nebo už se děťátko narodilo? Jste po menopause? Máte sexuální problémy či řešíte inkontinenci? V tom případě je tato kniha určena právě vám. Vhodným cvičením Vám určitě pomůžeme... …více»

Trénování paměti a poznávacích schopností

Trénování paměti a poznávacích schopností
14. 10. 2009 Knižní tipy
Rostoucí počet vědců, lékařů a psychologů je přesvědčen, že namáhavé a rozmanité cvičení duševních funkcí může pomáhat v bitvě s jejich úpadkem, který často nabývá až podoby demence.  …více»

Tuleni se zastaví i v Česku

Tuleni se zastaví i v Česku
13. 10. 2009 Kultura
Putovní výstava fotografií slavného autora Nigela Barkera navštíví na několik dní také Prahu. Výstava s názvem „A Sealed Fate?“ (tulení osud) již před Prahou navštívila kanadské Toronto ... …více»

Ano šéfe! Pohlreich uprostřed zuřivé manželské krize

Ano šéfe! Pohlreich uprostřed zuřivé manželské krize
13. 10. 2009 Televizní tipy
Manželé Cíchovi z obce Hořesedly jsou jako oheň a voda. Paní Zuzana podniká v realitách a již druhým rokem dotuje penzion a restauraci U Pavouka, kterou vede její manžel Jiří.Kde se to šéf ocitl? …více»

Karel Teige / Zbyněk Baladrán: Asymetrická harmonie

Karel Teige / Zbyněk Baladrán: Asymetrická harmonie
13. 10. 2009 Kultura
Výstava v Galerii hlavního města Prahy umožňuje nahlédnout v chronologickém sledu do všech vrstev Teigovy typografické tvorby a záměrně se vymyká zavedenému způsobu prezentace knih.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !