Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Kluci v akci 7.5. 2022

Kluci v akci 7.5. 2022
7. 05. 2022 Televizní tipy
Společně s jarním sluníčkem se na našem trhu objevuje více čerstvé zeleniny. Mezi tu patří i trochu netradiční rebarbora. Ta byla přitom v minulosti běžnou součástí kuchyně našich babiček a maminek.  …více»

Petr Janda oslavil 80 křtem sólového alba

Petr Janda oslavil 80 křtem sólového alba
7. 05. 2022 Úspěšní lidé
Petr Janda oslavil 2. května 80. narozeniny. Jako hlavní dárek nadělil sobě i fanouškům sólové album, které pokřtil v pondělí 25. dubna 2022. Kmotry byli Dalibor Gondík, Martin Dejdar, Michal Malátný  …více»

Do hlubin aneb tajemný svět pod vodou

Do hlubin aneb tajemný svět pod vodou
7. 05. 2022 Knižní tipy
Vydejte se na tajemnou plavbu ponorkou pod vedením kapitána Záhady. Budete při ní brázdit a objevovat světová moře, oceány i sladkovodní hlubiny a seznámíte se s jejich obyvateli. Společnicí vám bude  …více»

Všechnopárty 6.5. 2022

Všechnopárty 6.5. 2022
6. 05. 2022 Televizní tipy
Každý host je pro Karla Šípa inspirací. S lehkostí a profesionálním nadhledem hovoří s umělci, sportovci a dalšími osobnostmi kulturního a společenského života. Zábavná talk show Karla Šípa. Režie M.  …více»

MikAel vydává nový videoklip a singl

MikAel vydává nový videoklip a singl
6. 05. 2022 Úspěšní lidé
Český hudební projekt MikAel přichází se „staronovým“ singlem s názvem Flesh 4 Fantasy, k němuž pořídil i zábavné „home-made“ video. Po rádiovém hitu Alone Together, Lottery a synthpopové skladbě  …více»
 

Tajemství vyrovnaných matek

Tajemství vyrovnaných matek
6. 05. 2022 Knižní tipy
Cítíte se často ve stresu a pod tlakem požadavků, které na vás klade rodina, partnerství, práce a domácnost? Trpíte kvůli neustálému přívalu obtížných situací, od nocí beze spánku přes nedorozumění  …více»

Deník mladého přírodovědce

Deník mladého přírodovědce
5. 05. 2022 Knižní tipy
„V tomto deníku zaznamenávám, jak se točí můj svět. Od jara do zimy, doma, v divočině, v mé hlavě.“ Evokativní, syrový a lyrický debut zkoumá přírodní svět očima Dary McAnultyho, autistického  …více»

Nejepší hity Petra Hapky vychází na vinylu

Nejepší hity Petra Hapky vychází na vinylu
5. 05. 2022 Kultura
Skladby Petra Hapky patřily již od šedesátých let k tomu nejstylovějšímu a nejkvalitnějšímu, co se u nás dalo slyšet. Pravidlem bylo spojení jeho silných melodií s výbornými textaři a jedinečnými  …více»

13. komnata Simony Votyové

13. komnata Simony Votyové
4. 05. 2022 Televizní tipy
Kdysi pracovala jako televizní reportérka, věnovala se práci v neziskovém sektoru a na kontě má deset knížek a dva hudební projekty pro děti. Mohlo by se zdát, že se spisovatelce Simoně Votyové daří  …více»

Cestománie - Holandsko: Ve znamení vody

Cestománie - Holandsko: Ve znamení vody
4. 05. 2022 Televizní tipy
Nizozemsko je země malá rozlohou, ale velká vůlí a svobodomyslností svých obyvatel, kteří neznají žádné předsudky. I přesto, že se jedná o jednu z ekonomicky nejsilnějších evropských zemí, mimo rušný  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !