Návštěvníci princeznovského bálu, který proběhl v překrásném historickém areálu Státního zámku Sychrov, prožili skutečně vzrušující den. Pobavil je bohatý historický program, ve kterém nechyběl velkolepý rytířský turnaj, vystoupení zručných kejklířů či koncert se zámeckou diskotékou.
Princům a princeznám zazpívala Sandra Rosová, talentovaná mladá zpěvačka, které se daří prorazit i v USA, či dívčí skupina 5Angels, jejíž závěrečné vystoupení s diskotékou roztančilo všechny přítomné.Jedním z největších lákadel programu pak bezesporu bylo vystoupení dravých ptáků se sokolníkem panem Strakou. Areál s nádhernými dravci byl pro zvědavé dětské oči otevřen po celý den.
V průběhu dne mohly děti soutěžit v disciplínách hodných skutečných princů a princezen. Svou zručnost měly možnost předvést například ve střelbě z katapultu či při hře s obřími kuželkami. Za splněné úkoly byly odměněny. Vyzkoušet svou obratnost mohly také ve volných disciplínách, mezi kterými nechyběl třeba dobrodružný přechod přes močál. Všechny soutěžní úkoly plnily děti s obrovským nadšením.
Likér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Bramboráky - nejoblíbenější recepty
Hrajte s námi SUDOKU online !
Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026
















