Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní tipy

Skončilo natáčení nového českého filmu Jarmareční bouda

Skončilo natáčení nového českého filmu Jarmareční bouda
23. 06. 2008 Televizní tipy
Nový celovečerní film Jarmareční bouda je dotočen. Režii měl pod patronátem Pavel Dražan, s kamerou si bravurně pohrál Diviš Marek, který už získal Českého lva za film Štěstí. Film je postaven  …více»

Výzva Karlovy Vary versus Plzeň

Výzva  Karlovy Vary versus  Plzeň
23. 06. 2008 Televizní tipy
V sobotu 28. června 2008 od 20.00 hodin z Grand hotelu Pupp v Karlových Varech můžete být svědky přímého přenosu České televize u dalšího dílu zábavného pořadu Výzva. Pořad nově moderuje herec Martin …více»

Zdivočelá země se vrací na obrazovky, chystají se nové díly

Zdivočelá země se vrací na obrazovky, chystají se  nové díly
20. 06. 2008 Televizní tipy
Oblíbený seriál České televize plný napětí, dobrodružství a pohnutých lidských osudů uprostřed historických společenských zvratů autora Jiřího Stránského a režiséra Hynka Bočana se vrací na obrazovky …více»

Byl jednou jeden život - 4. díl

Byl jednou jeden život - 4. díl
18. 06. 2008 Televizní tipy
Nejprve projdeme ústy a podnikneme výpravu trávicím traktem. V žaludku potkáme malé enzymy, které stravu rozkládají a ta se postupně přesunuje do jater a pak dále do střev, kde potkáme spoustu  …více»

Simpsonovi - nejslavnější animovaný seriál pro celou rodinu

Simpsonovi - nejslavnější animovaný seriál pro celou rodinu
17. 06. 2008 Televizní tipy
Za dvě desítky let se ze Simpsonových stal celosvětový fenomén. Původně vznikli v roce 1987, ovšem ne jako dvacetiminutový seriál, ale jako dvouminutový skeč v Show Tracey Ullmanové, kterou tehdy  …více»
 

Finále divácké ankety Hvězda mého srdce

Finále divácké ankety Hvězda mého srdce
15. 06. 2008 Televizní tipy
V sobotu 21. června na ČT1 ve 20.00 hodin vysílá Česká televize přímý přenos velkého finále divácké ankety Hvězda mého srdce. Po devět nedělních večerů jste měli možnost sledovat na obrazovkách  …více»

Premiéra filmu WANTED

Premiéra filmu WANTED
14. 06. 2008 Televizní tipy
Wanted je jedním z největších amerických filmů, který se točil v České republice. Loni na jaře tu štáb, včetně Angeliny Jolie a Jamese McAvoye, strávil bezmála dvanáct týdnů. …více»

Byl jednou jeden život - 3. díl

Byl jednou jeden život - 3. díl
11. 06. 2008 Televizní tipy
V nejúspěšnějším animovaném seriálu o lidském těle: „ Byl jednou jeden život“ zavítáme tentokrát do mozku, zjistíme jak fungují neurony a nahlédneme do tajů lidského zraku. …více»

Komedie Poslední máj

Komedie Poslední máj
11. 06. 2008 Televizní tipy
Realistickou komedii Poslední máj rozkrývající na základě jedné tradiční události - každoročně se opakujícího rituálu stavění májky - vztahy, cíle a postoje lidí současné české vesnice …více»

Letopisy Narnie: Princ Kaspian

Letopisy Narnie: Princ Kaspian
9. 06. 2008 Televizní tipy
Filmová adaptace knihy spisovatele a filozofa C.S. Lewise Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, kterou v roce 2005 natočil režisér Andrew Adamson, se dočkala obrovského celosvětového ohlasu a  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !