Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.07. 2024
Dnes má svátek Ilja
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Tereza Pergnerová přichází na televizi Prima s novou reality show

1. 07. 2024 | Televizní tipy
Nová extrémní seznamovací reality show přináší nejen vztahová dramata, ale místy se mění i v boj o přežití. Diváci budou moci sledovat několik nových párů, které budou čelit nejen nástrahám nehostinného prostředí opuštěné pláže, ale také faktu, že tam jsou s člověkem, kterého vůbec neznají. 

Páry spojené jen prvotní sympatií a odborníky uvíznou na opuštěném ostrově. Izolovaní a postaveni proti silám přírody zde budou hledat lásku. Reality show Honeymoon – líbánky k nepřežití pochází z dílny tvůrců celosvětově uznávaného seznamovacího formátu Svatba na první pohled, ale zde, místo luxusní dovolené, páry čeká dobrodružství na celý život.

Tereza Pergnerová přichází na televizi Prima s novou reality showZcela novou show bude provázet oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová: „Natáčení probíhalo na magických Filipínách, nachází se zde i takový spirituální oltář, kde si dva lidé, kteří se neznají, řeknou ano. Naše páry jsou samozřejmě často nervózní, jsou dojemní, jsou roztomilí, jsou stydliví, ale pokouší se ve svém životě něco změnit a najít spřízněnou duši.“

V tomto odvážném a originálním formátu se budoucí páry poprvé setkají na speed datingu. Jedna minuta rozhodne o tom, kdo z dvaceti mužů a dvaceti žen vytvoří pár a odletí na druhý konec světa.
Ihned poté se jeden druhému zaslíbí při intimním svatebním obřadu v prostředí exotických Filipín. Po obřadu jsou odvezeni na opuštěnou pláž, kde je čeká životní dobrodružství.

Na těchto odlehlých plážích jsou rodící se vztahy brzy podrobeny zkoušce, protože páry spolu žijí a starají se o sebe s minimem prostředků. Osamělí a opuštění musí spolu komunikovat a spolupracovat, aby si poradili, a když jde do tuhého, nemají kam uniknout. Sblíží je útěk z moderního života, nebo je naopak rozdělí? Povede k lásce, nebo k nenávisti?

„Já jsem moc ráda, že divákům přinášíme reality show, která na obrazovkách Primy chyběla, zároveň cítím velkou radost z toho, že Honeymoon – líbánky k nepřežití moderuje Tereza Pergnerová,“ říká výrobní ředitelka skupiny Prima Lucia Kršáková.

Po několika týdnech jsou páry následně odděleny a vrací se do civilizace, kde musí učinit rozhodnutí, které jim změní život. Obnoví svůj závazek a zůstanou spolu, nebo půjdou každý svou cestou?

Honeymoon – líbánky k nepřežití už brzy na prima+.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !