Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vánoce 2007, oslavte Vánoce už 6. prosince

13. 11. 2007 | Ze společnosti
Blíží se čas Vánoc. Vánoce 2007 je společensko charitativní akce, která se připravuje již letos posedmé, opět v Broumově a akce je pro všechny, kteří chtějí oslavit vánoční svátky v předstihu a udělat si radost z příjemně prožitého večera a pomoci dobré a potřebné věci.

Vánoce 2007 se uskuteční 6.prosince 2007 v Kulturním domě Střelnice od 19.00 hodin v Broumově, akce se uskuteční za přítomnosti dětí z dětských domovů. Záštitu převzala nad akcí starostka města Broumova JUDr. Libuše Růčková, Bc. Lubomír Franc krajský zastupitel a místostarosta města Broumova, hejtman Královéhradeckého kraje Ing. Pavel Bradík, Ing. Jana Bobošíková, poslankyně Evropského parlamentu a členka výboru pro regionální rozvoj. Akce se koná za podpory města Broumova a České strany sociálně demokratické.

Vánoce 2007 Během pořadu vystoupí a o vánoční písničky a vyprávění se postarají Petr Muk, Zbyněk Drda, Jitka Čvančarová, Savan Tofi, Kateřina Sokolová, Michal Hudček, Ivana Jirešová, Zuzana Belehorcová, Mirek Paleček, Kateřina Pospíšilová, Ali Amiri, Klára Zaňková, Martin Ševčík, David Spilka, Pavel Poulíček, David Mattioli, Mirka Košťanová, Leona Černá, Míša Wostlová, Lucie Váchová, Pluto, Marek a Veronika Dobrodinský. Akcí bude provádět Eva Aichmajerová a Vítek Havliš.

Takže neváhejte a přijďte s námi oslavit vánoční svátky a udělat radost těm, kteří vaši pomoc potřebují!!!


ZUZI
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !