Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vodnář - roční horoskop na rok 2016

27. 12. 2015 | Horoskopy

Vodnář (21.1. - 19.2.)


V roce  2016 si ujasníte priority a připustíte si, že změny můžou být též k lepšímu. Vaše sebevědomí poroste, směle se pustíte do restů z minulých let, dostanete řadu lákavých nabídek a úspěch vás určitě nemine. Také nezapomínejte na všechny, kteří vám v životě pomohli – rodiče, sourozenci a přátelé.

Vodnář

- roční horoskop na rok 2016Zdraví

Rok 2016 prověří vaši fyzickou i psychickou kondici. Věnujte pozornost hlavně sami sobě, protože může dojít k nepředvídaným situacím. Silně prožívané negativní emoce, jako je strach, žárlivost, závist apod. mohou mít za následky poruchy imunity. Zachovejte nadhled a ovládejte se! Neodkládejte zdravotní preventivní prohlídky, nezapomínejte na pravidelný pohyb, choďte do přírody a věnujte se svým koníčkům.

Láska a vztahy

Zaujmete jasný postoj v oblasti vztahů a nenecháte se nikým omezovat. Budete se snažit odstranit pouta, která vás svazují. V partnerském vztahu můžete očekávat bouřkové období, budete si muset ujasnit pravidla „hry“. Po celý rok budete obklopeni zájmem opačného pohlaví. Zadaní Vodnáři by neměli podlehnout pokušení v podobě milostného dobrodružství, za které by draze zaplatili. Jste-li nezadaní, obrňte se trpělivostí a nevrhejte se bezhlavě do nových vztahů. V letních měsících můžete očekávat romantické dobrodružství.


Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Práce

Rok 2016 bude období, kdy budete chtít vyniknout a zvednout svou prestiž. V průběhu roku budete mít nové možnosti seberealizace. Měli byste uvést do pohybu všechny svoje vnitřní síly, abyste dosáhli svých cílů. Směle plánujte a nenechte se nikým a ničím odradit.  Vaše volnomyšlenkářská povaha vás nutí vybírat si nezávislá povolání, v nichž se můžete svobodně projevovat. Výsledky se možná nedostaví ihned, ale nečinnost a lenost nebudete mít v roce 2016 prostor.

Peníze

Finanční záležitosti roku 2016 budou představovat houpačku. Připravte se na to, že peníze budou přicházet a odcházet po celý rok a usměrňovat tento proces nebude jednoduché. Chcete mít peníze, ale nechcete se obtěžovat šetřením. Obdivuhodně zvládáte život „na hraně“ a jen málokdy se vám podaří ušetřit větší obnos peněz. Pravděpodobně vás vaše lehkomyslnost v uplynulém roce dovedla do finančních potíží a hrozí vám zadluženost. Neodkládejte věci, které je nutné řešit, nepouštějte se do žádných finančních spekulací a pochybných nabídek snadného výdělku, nedopadlo by to dobře.

Hvězdy vám radí!

Milí Vodnáři, jste pracovití, ale postrádáte dostatek trpělivosti, bez které své cíle a ideály jen těžko zrealizujete. Pokud se vám nedaří, vaším největším nedostatkem je, že snadno podléháte lhostejnosti a netečnosti a nedokážete náležitě využít svojí originalitu a kreativitu. Uvědomte si, že takto se nikdy nikam nedostanete.


Velký roční horoskop 2016 připravila Jarmila Mandžuková.


Vodnář - horoskop na rok 2016

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2016:

Roční horoskop na rok 2016 - Beran

Roční horoskop na rok 2016 - Býk

Roční horoskop na rok 2016 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2016 - Rak

Roční horoskop na rok 2016 - Lev

Roční horoskop na rok 2016 - Panna

Roční horoskop na rok 2016 - Váhy

Roční horoskop na rok 2016 - Štír

Roční horoskop na rok 2016 - Střelec

Roční horoskop na rok 2016 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2016 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2016 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !