Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 05.06. 2023
Dnes má svátek Dobroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zábava

Souboj králů

Souboj králů
18. 03. 2007 Hry
Každý král se snaží sestřelit všechny soupeřovy loďky dříve než soupeř sestřelí jeho loďky. …více»

Ryba Franky

Ryba Franky
18. 03. 2007 Hry
Pojídáním menších ryb se Vaše rybka postupně zvětšuje, což ji dovoluje pojídat větší a větší ryby. …více»

Crazy Ball

Crazy Ball
18. 03. 2007 Hry
Při odrazu od těla hráče míč odskočí, tímto způsobem se snaží hráč odrážet míč až do soupeřova koše, tím získá bod. Soupeř se mu v tom stejným způsobem snaží zabránit. …více»

Rybář

Rybář
18. 03. 2007 Hry
Rybář loví ryby, každá má určitou finanční hodnotu. Po uplynutí časového limitu musí mít rybář nasbírány ryby v dané hodnotě. Potom si za vydělané peníze může zakoupit věci …více»

Obrana džungle

Obrana džungle
18. 03. 2007 Hry
Obranář hází po opicích, které se snaží útočit na domeček, ovoce či kameny, kterými se snaží opice zneškodnit. Tím získává body, za které si může po ukončení každé úrovně dokoupit lepší …více»
 

Atomica

Atomica
18. 03. 2007 Hry
Máme na výběr ze 3 obtížností (Level 1-2-3). V každé obtížnosti je určitý počet polí, na kterých se hraje. Kuličky se musí řadit do řady, sloupce nebo šikmo tak, aby vznikla řada po sobě jdoucích stejně barevných kuliček v určitém počtu …více»

Pavoučci

Pavoučci
18. 03. 2007 Hry
Každý pavouček má na těle číslo, písmenko, nebo kombinaci obou a po napsání tohoto nápisu se pavouček rozplácne a zmizí. Tímto způsobem se hráč snaží odolávat útokům pavoučků na sladkosti. …více»

Andělský let

Andělský let
18. 03. 2007 Hry
Anděl se musí během časového limitu uhýbat ďáblovi a jeho střelám. Může se volně pohybovat v prostoru okna a nesmí se setkat ani se střelou ani s tělem ďábla. …více»

Lišák Abba

Lišák Abba
18. 03. 2007 Hry
Lišák musí během svého letu k poště nasbírat co nejvíce balíčků a nesetkat se s některým ze zvířátek. Na pomoc jsou ve vzduchu balónky, které při sebrání buď zabrání jednomu střetu (bez blesku), nebo zabrání …více»

Minigolf

Minigolf
18. 03. 2007 Hry
Každé kolo má stanovený počet odpalů (Par), během kterých by měl hráč umístit míček do jamky. Každý další odpal nad tento počet je brán jako trestný bod. Čím menší je celkové číslo (Total), tím lépe. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !