Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zlaté vánoční hity nabízí Karla Gotta, Lucii Bílou a další hvězdy

1. 12. 2021 | Kultura
Nový výběr slavných českých vánočních hitů i novinek vydává Supraphon na CD i digitálně. Těšit se můžete na klasické vánoční hity, ale i zbrusu nové skladby v podání populárních umělců.

Vánoční písničky patří neodmyslitelně k atmosféře nejkrásnějších svátků v roce. V adventním čase se k nám vracejí známé melodie v podání legendárních zpěváků i v nové interpretaci a s nimi přicházejí také nové vánoční skladby. Na této kompilaci nesmí chybět evergreeny prověřené časem, jako Rolničky, Purpura, Jsou svátky nebo Bílé Vánoce, ale posluchači zde najdou i novinky od populárních českých interpretů.

Zlaté vánoční hityZlaté vánoční hity nabízejí opravdovou špičku z české scény. Nechybí zde například Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Naďa Urbánková, Hana Zagorová, Petr Ulrych a Hana Ulrychová, Waldemar Matuška, Viktor Preiss, Iveta Bartošová, Milan Drobný, Rudolf Hrušínský, Petr Hapka a mnoho dalších. Mladší generaci pak zastupují například Martin Chodúr nebo Radek Banga. Právě ten přichází se svou úplně první vánoční písní Sněhová vločka. Videoklip vtáhne diváky nejen svou kouzelnou vánoční atmosférou, ale také svým příběhem. Ukazuje nám totiž to pravé kouzlo Vánoc, na které přes všechen stres a pracovní vytížení někdy zapomínáme.

„Kvůli tomu, co se u nás doma dělo, jsme Vánoce v podstatě neslavili. Nechtěli jsme tátovi dávat jen další zbytečný impuls k tomu, aby pil a zase něco vyvedl. A takhle jsem to vlastně měl až do svých 27 let, asi jsem to s tím měl prostě nějak spojené. Jenže pak jsem potkal svoji ženu a zamiloval se a teprve s ní jsem pochopil, o čem skutečně Vánoce jsou. Zamiloval jsem si je, stejně jako ji,“ prozrazuje o nové vánoční písni Radek Banga.


Zdroj, foto: Supraphon

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !